Práca

Hľadáte si prácu? OLO potrebuje vodičov zberových vozidiel

Od uchádzačov sa vyžaduje vodičské oprávnenie skupiny C, dobré orientačné schopnosti, samostatnosť a spoľahlivosť.

Ilustračný obrázok k článku Hľadáte si prácu? OLO potrebuje vodičov zberových vozidiel
9
Galéria

Bratislavská mestská spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) vypísala výberové konanie na vodičov zberových vozidiel. Uchádzačom ponúka priemerný hrubý mesačný príjem 1578 eur. Informovala o tom hovorkyňa OLO Beáta Humeníková.

Ponúkajú aj náborový príspevok

Záujemcom ponúka firma prácu na plný úväzok na dobu neurčitú, náborový príspevok 500 eur, jedenkrát ročne zvýšenie základnej mesačnej mzdy o tri percentná či príplatky za nadčasy, víkendy a sviatky od 25 až do 100 percent. „Spoločnosť bezplatne zabezpečí aktualizáciu vodičského oprávnenia, kvalifikačnej karty vodiča, zdravotnej a psychickej spôsobilosti a v prípade potreby aj zácvik so skúseným vodičom,“ podotkla Humeníková.

Od uchádzačov sa vyžaduje vodičské oprávnenie skupiny C, dobré orientačné schopnosti, samostatnosť a spoľahlivosť. Záujemcovia, ktorí zatiaľ nie sú držiteľmi požadovaných oprávnení, majú možnosť uchádzať sa o pozíciu závozníka a po získaní potrebných oprávnení požiadať o preradenie na pozíciu vodiča.

V prípade záujmu o prácu v spoločnosti OLO, je potrebné obrátiť sa priamo na oddelenie personálnych služieb telefonicky na 02/50 110 133 v p­racovné dni od 8.00 do 15.00 h, prípadne emailom na prokopova@olo.sk.

V súčasnosti pracuje v OLO 398 zamestnancov, z toho 42 žien a 356 mužov, prevažne v robotníckych profesiách. Viac ako polovica zamestnancov pracuje v spoločnosti desať a viac rokov. Najviac zamestnancov (285) je vo veku od 31 do 55 rokov, najmenej (39) je vo veku do 30 rokov. Stredoškolské vzdelanie má 280 zamestnancov, 83 základné a 35 vysokoškolské vzdelanie. Priemerný vek zamestnancov je 44 rokov.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun aktualít z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Odvoz a likvidácia odpadu OLO
9
Galéria
Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie