Práca

Strážcovia poriadku hľadajú posily: Staň sa policajtom v Bratislavskom kraji!

Odvaha, česť a zodpovednosť - to sú základné vlastnosti, ktoré musí mať každý dobrý policajt. Strážcovia zákona robia nábor do poriadkovej, dopravnej aj železničnej polície.

Ilustračný obrázok k článku Strážcovia poriadku hľadajú posily: Staň sa policajtom v Bratislavskom kraji!
6
Galéria

Bije vo vás srdce zapálené pre spravodlivosť, zodpovednosť a ochranu? Máte chuť svoju odvahu a zmysel pre čestnosť využívať každodenne vo svojom zamestnaní? Skrátka – snívate o práci policajta?

Policajti pre Bratislavský kraj

Práve teraz máte príležitosť premeniť svoje sny na skutočnosť! Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave totiž práve prijíma uchádzačov na základné útvary Policajného zboru do služby poriadkovej, dopravnej a železničnej polície.

„Odvaha, česť, zodpovednosť, zákon, ochrana a pomoc je to, čím musí preukázať príslušník PZ svoju morálnu silu a psychickú vyspelosť. Buď jedným z nás!“ takto vyzýva Ministerstvo vnútra SR na svojej webovej stránke všetkých, ktorí o práci policajta zatiaľ iba snívali alebo o nej uvažovali.

Budúci policajt by mal spĺňať viacero podmienok. Nevyhnutné je občianstvo Slovenskej republiky a trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, vek nad 21 rokov, bezúhonnosť, spoľahlivosť, úplné stredné vzdelanie s maturitou, telesnú, duševnú a zdravotnú spôsobilosť na výkon služby a tiež ovládanie štátneho jazyka.

Ak ste sa po zrelom uvážení rozhodli „Pomáhať a chrániť!,“ kontaktujte: Ministerstvo vnútra SR, Centrum podpory Bratislava na Špitálskej ulici č. 14 v Bratislave. Informácie vám poskytnú aj na telefónnych číslach 09610 21 615 a 09610 21 616.

Zdroj: Facebook
Polícia SR, nábor
6
Galéria
Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie