MAK Od Vás Správy

RODIČIA A PSIČKÁRI, POZOR! Na trávnikoch sa váľajú kúsky salámy so žiletkami

Toto môže spraviť jedine šialenec. Neznámy páchateľ porozhadzoval po trávnatých plochách kúsky salámy a klobásky so žiletkami.

Ilustračný obrázok k článku RODIČIA  A PSIČKÁRI, POZOR! Na trávnikoch sa váľajú kúsky salámy so žiletkami
Zdroj: Facebook

Vo Facebookovej skupine Maďarská vyžla všímavá majiteľka psíka z Petržalky upozornila, že dnes ráno jej „Bailey vyňuchala v okolí Gercenovej ulice klobásu so žiletkou.“

„Ráno som išla štandardne venčiť psíka a keď som išla vyhodiť vrecúško s výkalmi, tak moja 5 mesačná fenka vyňuchala v tráve pri koši klobásu so žiletkou,“ opisuje nepríjemnú skúsenosť pre Dnes24 Sis Čechová.

Majiteľka Bailey telefonicky informovala políciu. „Prečo mi vlastne voláte?“, odbila ju údajne polícia, žena sa rozhodla podať trestné oznámenie.

Zarážajúca je aj informácia, že incident sa stal len niekoľko metrov od materskej školy a preto sa Dnes24 bude pýtať Mestskej polície na jej postup.

Podľa našich informácií toto nie je ojedinelý prípad a v priebehu ostatných týždňov bolo zranených alebo otrávených už niekoľko psíkov.

Pod statusom sa okamžite rozpútala vášnivá diskusia o mentálnom zdraví človeka, ktorý dokáže ohroziť nielen psíkov, ale aj malé deti, ktoré si v nestrážený moment môžu vážne ublížiť.

Rodičia malých detí, tak aj majitelia štvornohých maznáčikov sú v strehu a situáciu budeme sledovať.

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM