Kultúra

Kam v Bratislave zadarmo: Z detského korunovačného sprievodu rovno na Račianske vinobranie

Skvelé podujatia po nabitom víkende pokračujú aj cez pracovný týždeň. Čakajú nás autogramiády, korunovačné dni aj slávnosti vína v Rači.

Ilustračný obrázok k článku Kam v Bratislave zadarmo: Z detského korunovačného sprievodu rovno na Račianske vinobranie
10
Galéria
Zdroj: TASR

Autogramiáda HC Slovan

Akcia poteší všetkých fanúšikov hokeja a špeciálne fanúšikov HC SLOVAN Bratislava. Stretnete svoje vzory naživo, získate podpis a odfotíte sa s hráčmi belasých. Dokonca môžete vyhrať aj lístky na prípravné zápasy HC SLOVAN. Uvidíte celý team ešte pred štartom Tipsport hokejovej ligy 2019/20, v ktorej sa Slovan predstaví po 6 rokoch.

utorok / Central, Metodova 6 / od 16:00 hod.

Joga v sade

Otvorená hodina jogy v príjemnom prostredí parku. Hodina je určená pre každého, začiatočníkov aj pokročilých.

streda / Sad Janka Kráľa / 17:00 hod.

Autogramiáda Dary Rolins

Po roku sa opäť môžeme tešiť na nový diár od Dara Rolins. Známa speváčka vytvorila pre svoje fanúšičky a fanúšikov v poradí už štvrtého sprievodcu zdravým životným štýlom, v ktorom nájdu vyskúšané návody ako dosiahnuť harmóniu, rovnováhu a pocit spokojnosti. Nechajte sa aj vy inšpirovať Darou na ceste k spokojnému životu a príďte si dať podpísať svoj nový diár.

štvrtok / kníhkupectvo Panta Rhei v Eurovea / od 16:00 hod.

Bratislavské korunovačné dni

Slávnu kráľovskú minulosť Bratislavy si v tomto roku pripomenieme sériou podujatí s názvom Bratislavské korunovačné dni. Obyvatelia a návštevníci mesta si budú môcť vychutnať korunovačnú atmosféru počas veľkolepých kultúrnych programov, divadelných predstavení, sakrálnych koncertov, bohoslužieb, dobovej hudobnej produkcie a dobových hier.

Program korunovačných dní nájdete TU.

piatok – nedeľa / centrum Bratislavy

Račianske vinobranie

Račianske vinobranie má svoju dlhoročnú tradíciu spojenú s kultúrno-spoločenským podujatím. Môžete sa tešiť na viaceré novinky a skvelý program, ako aj na tradičné výstavy, novú detskú zónu a rôznorodých umelcov na hlavnej scéne. Vystúpia Emma Drobná, Rytmus, Polemic či Ploštín Punk a mnohí ďalší.

Kompletný program nájdete TU.

piatok – nedeľa / amfiteáter, Knižkova dolina, Rača

Vedecký veľtrh

Celodenný zábavný program pre deti a mládež, v rámci ktorého budú rôzne oblasti vedy a výskumu prezentované zaujímavou a interaktívnou formou. Okrem toho, že sa účastníci budú môcť zapojiť do rôznych pokusov a vedeckých hier, je pripravený pútavý program, ktorý bude zaujímavý nielen pre deti a mládež ale aj pre učiteľov, rodičov a širokú verejnosť.

piatok / Eurovea / 8:30 až 17:00 hod. / vstup voľný

Food Fest

FOOD FEST (festival pouličného jedla), prichádza aj do Bratislavy! Ak ste milovníci jedla a radi sa zabávate, nesmiete tam chýbať. Budú sa podávať tie najlepšie streetfoodove vychytávky! Tešiť sa môžete na netradičných predajcov, aj na bohatý program. Počas všetkých dní budú prebiehať súťaže, workshopy a zábavné aktivity pre všetkých.

piatok – nedeľa / Hlavné námestie / vstup voľný

Kam v Bratislave zadarmo
10
Galéria
Zdroj: TASR

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Rýchle správy

Najčítanejšie