Aktualizované Krimi

Vyhrážky, lepidlo v zámkach aj práčka na parkovisku: Muž ŠIKANUJE susedov, KONEČNE zasiahla polícia

Nepríjemný sused ničil kamery nainštalované v garážach, ale aj zámky na dverách. A to skutočne bizarným spôsobom.

Ilustračný obrázok k článku Vyhrážky, lepidlo v zámkach aj práčka na parkovisku: Muž ŠIKANUJE susedov, KONEČNE zasiahla polícia
Zdroj: Dnes24.sk

Susedov si nevyberáme, to je známa vec. Mimoriadnu smolu však majú obyvatelia jedného z vchodov na Lužnej ulici v Petržalke. Sused, ktorý mal trpieť schizofréniou, narobil v bytovke poriadnu „paseku.“ Dnes (22. 11.) dokonca musela zasahovať polícia, hasiči aj záchranári. Informoval o tom portál Zregiónu.sk.

Šikanoval susedov

Prišli si po muža, ktorý podľa miestnych obyvateľov už viac ako rok terorizoval susedov, vyhrážal sa im a poškodzoval ich majetok. Napriek upozorneniam susedov, polícia proti mužovi zakročila až teraz,“ uvádzajú Zregiónu.sk.

Muž, 40-ročný B.H., dlhodobo šikanoval susedov. Mal ničiť kamery nainštalované v garážach aj zámky na dverách, ktoré napustil lepidlom injekčnou striekačkou.

Susedia vraj volali políciu viackrát, ale nič nepomohlo. Dnes pravdepodobne muž polícii nechcel otvoriť dvere, preto bola potrebná asistencia hasičov. Neskôr v sprievode záchranárov odkráčal do sanitky.

Agresívny muž sa mal v minulosti tiež vyhrážať susedke, že ju zabije sekerou.

Medzitým stihol na jedno z parkovacích miest postaviť práčku. Predtým to boli stoličky, ktorými si chcel „zarezervovať“ parkovacie miesto.

Známe je už aj stanovisko polície. „Hliadka Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava V bola dnes v doobedných hodinách na základe oznámenia na linku 158 vyslaná k prevereniu oznamu na Lužnú ulicu. Hodnovernosť oznámenia policajti preverili a potvrdili. Na miesto bola privolaná aj rýchla zdravotná služba, ktorou bol 40 – ročný muž prevezený do jednej z bratislavských nemocníc. Viac informácií poskytneme, keď to procesná situácia umožní,“ uviedla bratislavská krajská hovorkyňa Silvia Šimková.

Foto je ilustračné

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM