Šport

V Novom Meste vyrástlo športové paintballové ihrisko. Nenechajte si ujsť otvorenie

Nenechajte si ujsť otvorenie jedinečného paintballového ihriska. Nebude chýbať ukážka paintballového tréningu a ukážka profesionálneho paintbalového zápasu.

Ilustračný obrázok k článku V Novom Meste vyrástlo športové paintballové ihrisko. Nenechajte si ujsť otvorenie
7
Galéria

Fanúšikovia adrenalínového paintballu sa majú na čo tešiť! Už o pár dní otvorí v Novom Meste svoje brány Paintball Park.

Nové ihrisko

Na Odborárskej 3 v Novom Meste vyrástlo nové paintballové ihrisko. Vybudovalo ho občianske združenie Legio Draconus, a to len s pomocou dobrovoľníkov a nadšencov športu, bez akýchkoľvek sponzorov.

„Uvedomujeme si dôležitosť pohybu v živote detí, ale aj staršej populácie, a preto sme sa pustili do tohoto ambiciózneho projektu. Paintball je atraktívny adrenalínový šport, ktorý sa len tak nezunuje,“ uviedol Vladimír Frčo, paintballový hráč a tréner z Legio Draconus.

„Niektoré detaily na ihrisku nebudú dokončené k jeho spusteniu. Viem to už teraz, pretože nám chýba hlavne čas. Ihrisko nemá zamestnancov, ktorí by ráno prišli do práce a robili čo treba. Budujeme ho svojpomocne, vo voľnom čase. Občas musíme robiť aj finančné kompromisy, lebo nemáme sponzora, ktorý by nám výstavbu financoval,“ vysvetľuje Frčo.

Slávnostné otvorenie

Nenechajte si ujsť otvorenie jedinečného paintballového ihriska už v sobotu 22. júna. Počas dňa otvorenia budú pre deti od 9:30 do 12:00 hod. prebiehať NERF hry. Samozrejme, nebude chýbať predstavenie ihriska, ako aj ukážka paintballového tréningu a ukážka profesionálneho paintbalového zápasu.

Súčasťou programu bude aj predstavenie športovej paintballovej výbavy. Vstup na otvorenie je voľný.

V Novom Meste vyrástlo športové paintballové ihrisko
7
Galéria

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie