Aktualizované Krimi

Tragédia v centre Bratislavy: Z nadchodu SKOČIL muž priamo na frekventovanú cestu

Či muž nešťastnú udalosť prežil alebo nie, sa zatiaľ nevie.

Ilustračný obrázok k článku Tragédia v centre Bratislavy: Z nadchodu SKOČIL muž priamo na frekventovanú cestu
Zdroj: Reprofoto Refresher

Nešťastná udalosť sa udiala pod Hlavnou stanicou v Bratislave. Neznámy muž skočil z nadchodu pre peších nad Štefánikovou ulicou rovno na cestu, ktorá je bežne plná áut.

Video, na ktorom je skok vidieť, dostala redakcia Refresher.sk od svedka udalosti. Na videu má stáť muž na nadchode, ktorý vedie ponad križovatku. „V jednej chvíli sa nakloní a skočí, zablokoval tým aj autá, ktoré narýchlo brzdili. Z videa nie je jasné, či pád prežil a zatiaľ sa nám nepodaril overiť ani jeho motív,“ uvádza Refresher.

„Dnes krátko po 12.00 hod boli policajti prvého bratislavského okresu vyslaní k prevereniu oznámenia o neznámom mužovi, ktorý sa pohyboval po vonkajšej strane zábradlia nadchodu nad križovatkou ulíc Šancová – Pražská. Po príchode na miesto bolo zistené, že muž prekonal zábradlie nadchodu a z výšky niekoľkých metrov skočil na vozovku,“ vyjadrila sa pre Refresher hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave Jana Šimunková.

Hovorkyňa zároveň informovala, že muž pri páde utrpel zranenia, s ktorými bol privolanou RZP prevezený k ošetreniu do jednej z bratislavských nemocníc. Na mieste policajti nezaznamenali žiadne páchanie protiprávneho konania v súvislosti s týmto skutkom. Vec preto polícia eviduje ako udalosť.

Správu budeme aktualizovať.

Zdroj: Reprofoto Refresher

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM