Kultúra

Tipy na víkend: Inšpirácia pre najkrajšiu svadbu aj burza bez peňazí

Víkendový program v Bratislave môže byť mimoriadne pestrý aj bez ohľadu na počasie. Stačí si len vybrať.

Ilustračný obrázok k článku Tipy na víkend: Inšpirácia pre najkrajšiu svadbu aj burza bez peňazí
Zdroj: TASR

Salón elektromobilov

Najväčšia špecializovaná výstava elektromobilov a áut s hybridným pohonom na Slovensku.

piatok / Bory Mall, Lamač / vstup zadarmo

Neon party

Parket Re:fresh clubu v centre mesta bude znovu vyhradený pre dobrú náladu a hudbu ktorú bude púšťať DJ Merci.

piatok od 22:00 / Re:fresh Club, Ventúrska 5 / vstupné: 0 – 5 eur

Guns N' Roses Tribute

Skladby americkej hardrockovej skupiny budú znieť v podaní svojej bratislavskej verzie. Vystúpenie Guns and Roses Tribute už osem rokov pozostáva zo svetoznámych hitov November Rain, Don’t cry, You Could Be Mine, Sweet child o’mine a ďalších.

piatok od 21:00 / Club Hron, Dudvážska 5 / vstup zadarmo

Obri oceánov

Ak patríte medzi vášnivých obdivovateľov prírody, alebo chcete vedieť viac o podmorskom živote, príďte do podmorského sveta plného mnohokrát bizarných alebo nebezpečných tvorov. Edukatívna výstava vznikla pod záštitou National Geographic Channels International. Ponúkne jednu z najväčších zbierok čeľustí a zubov žralokov z celého sveta a tiež interaktívnu zónu.

nedeľa od 10:00 / Avion Shopping Park / vstupné: deti 3 eurá, dospelí 4 eurá

Galéria optických klamov a ilúzií

Stanete sa súčasťou sveta optických klamov a ilúzií a nebudete veriť vlastným očiam. Zažijete pri tom zábavu, smiech a radosť. Všetky motívy sú ručne nasprejované najlepším sprejerom na Slovensku. Pre návštevu treba rezerváciu na recepcia@tripland.sk, alebo telefonicky na čísle 0911 342 462.

nedeľa od 9:15 / Námestie SNP 15, Tripland.sk / vstupné od 4,5 do 13 eur

Dúbravský ľadový medveď

V Dúbravke pre dospelých otužilcov pripravili súťaž Dúbravský ľadový medveď. Bazén bude pred Domom kultúry Dúbravka a voda v ňom bude mať 5 až 10 stupňov, očakávajú 15 až 25 otužilcov vrátane členov samosprávy. Ak bude premiérová súťaž úspešná, mestská časť ju chystá organizovať každoročne.

*nedeľa od 16:00 / pred DK Dúbravka / vstupné zadarmo

Burza bez peňazí

Každý má doma veci, ktoré už veľmi nepoužíva a radosť by mohli spraviť niekomu inému. Ak nemáte problém vzdať sa ich a vybrať si naopak niečo pre seba, máte možnosť. Samozrejme bez peňazí. Prídete, donesiete, vyberiete si, odnesiete. Ide iba o veci, čo by sa páčili aj vám, nie niečo pokazené. Väčšie veci až po dohode.

sobota od 9:00 / Dom kultúry Ružinov / vstup zadarmo

Detský blší trh

Keďže detská verzia Blšieho trhu mala úspech, organizátori sa v ňom rozhodli pokračovať. Je určený pre deti vo veku od 6 do 15 rokov v sprievode rodičov či starých rodičov. Každé dieťa dostane za 10 eurový poplatok k dispozícii vlastný stôl, kde môže svoje veci ponúkať, prípadne sa o jeho plochu môže podeliť s kamarátom. Či už to budú staré hračky, vlastné výrobky z už použitých materiálov, oblečenie, knižky, koláčiky, atď.

sobota od 9:00 / Stará tržnica / vstup zadarmo

Svadobné Mecheche

Pozvaný je každý vydaja či ženenia chtivý, zasnúbený, zaľúbený a kto má rád lokálny dizajn a tvorbu. Na svoje si prídu všetci, ktorým záleží na detailoch a chcú sa vyhnúť nekonečnému hľadaniu na svadobných veľtrhoch, v magazínoch či internetoch.

sobota od 10:00 / Bless X Nu Spirit, Medená 16 / vstup voľný

Chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia? Sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie