Rôzne

Veľtrhy v Inchebe prilákajú gurmánov aj nerozhodných cestovateľov

Milujete cestovanie, zbožňujete tradičnú aj netradičnú kuchyňu a k tomu ste aj vášniví rybári? Vyrazte do Incheby!

Ilustračný obrázok k článku Veľtrhy v Inchebe prilákajú gurmánov aj nerozhodných cestovateľov
9
Galéria

Veľtrh Danubius Gastro sa koná súbežne s veľtrhom cestovného ruchu ITF Slovakiatour a výstavami venovanými poľovníctvu a rybárstvu.

Chuťovka pre gurmánov

Na gastronomické trendy a kvalitu potravín sa sústredí medzinárodný Danubius Gastro, ktorý sa od 23. do 26. januára uskutoční v Inchebe. Svoju účasť potvrdilo takmer 390 vystavovateľov zo Slovenskej republiky, Českej republiky, Estónska, Francúzska, Maďarska, Nemecka, Poľska, Rakúska, Rumunska a Talianska.

Jednou z tohtoročných tém veľtrhu bude kvalita potravín a udržateľnosť v gastronómii. Chýbať nebude ani ucelený sortiment pre segment HoReCa od profesionálneho prístrojového vybavenia, cez nábytok až po obalové materiály a reklamu.

Ako informovali organizátori zo spoločnosti Incheba, odborní návštevníci aj spotrebitelia sa budú môcť oboznámiť s novými produktmi a špecialitami. Na veľtrhu sa prezentujú menšie a lokálne spoločnosti, podnikatelia a živnostníci, ako aj významné gastronomické značky a desiatky ďalších prostredníctvom slovenských obchodných zástupcov.

Súčasťou podujatia bude Živá škola varenia, ale aj súťaže kuchárov, cukrárov, barmanov a baristov, či už profesionálov alebo študentov.

Veľtrh cestovného ruchu

Veľtrhu cestovného ruchu Slovakiatour ponúkne možnosti oddychu a dovolenky. V Inchebe sa stretnú vystavovatelia zo Slovenskej republiky, Bosny a Hercegoviny, Cypru, Českej republiky, Čiernej Hory, Dominikánskej republiky, Gruzínska, Chorvátska, Indonézie, Juhoafrickej republiky, Kuby, Maďarska, Maroka, Moldavska, Pakistanu, Poľska, Rakúska, Slovinska, Srbska a Talianska.

Návštevníci sa budú môcť oboznámiť s ponukou atraktívnych turistických miest, ale aj s folkórom a prírodnými krásami jednotlivých turistických destinácií, získať inšpiráciu na cestovateľské zážitky. Hlavným partnerom veľtrhu cestovného ruchu je v tomto roku Moravskosliez­sky kraj.

Prezentácia poľovníckych tradícií, ale aj široká škála kvalitných poľovníckych potrieb a oblečenia, fotopasce, ďalekohľady, nočné videnia a termovízie a ďalšie vybavenie a doplnky pre poľovníkov a milovníkov prírody – to súbežne s veľtrhom cestovania do Incheby prináša výstava Poľovníctvo a oddych.

Predstavenie slovenských poľovníckych plemien psov, ukážky poľovníckych tradícií a zvyklostí či obľúbené ukážky vábenia zveri návštevníkov uprostred Bratislavy na chvíľu prenesú do lesov a na poľovnícke posedy.

Ďalšia z výstav, Rybárstvo a voľný čas, okrem oblečenia, doplnkov a vybavenia pre rybárov prináša rady pre kvalitnú rybačku.

od 23. do 26. januára / Incheba, Bratislava / vo štvrtok a piatok od 9:00 do 18:00 hod., v sobotu od 10:00 do 18:00 hod. a v nedeľu od 10:00 do 17:00 hod.

Veľtrhy ITF Slovakiatour a Danubius Gastro
9
Galéria

Chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia? Sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: TASR

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie