Správy Samospráva

VIDEO: Primátor Vallo ponúka za ODVOZ postele a zrkadlá z bývalého EROTICKÉHO salónu

Budovu neslávne známeho podniku mesto pred časom odkúpilo za 1,4 milióna eur bez DPH.

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Primátor Vallo ponúka za ODVOZ postele a zrkadlá z bývalého EROTICKÉHO salónu
Zdroj: Dnes24.sk

Primátor označil kúpu bývalého erotického salónu v Sade J. Kráľa za historickú možnosť získať objekt a jeho okolie späť pod kontrolu mesta. "Keď tam bol erotický masážny salón, žiadna mamička sa tam s deťmi v okolí nehrala. Celá tá časť sadu bola akoby zakliata,“ spresnil primátor.

Mesto po získaní budovy avizuje jej základnú rekonštrukciu a zatiaľ plánuje, ako ju do budúcna využiť. Vallo hovorí o možnosti gastroprevádzky či zázemia pre kultúrne aktivity. Tiež vo VIDEU žiada Bratislavčanov, aby dali vedieť, čo by v tomto objekte chceli mať.

Priestor s potenciálom

„Budova bola posledným objektom v areáli, ktorý nepatril mestu. Mesto ho však získalo, lebo sme presvedčení, že kompletne celý tento krásny park má slúžiť na oddych a rekreáciu v prírodnom prostredí, preto by aj táto budova mala byť súčasťou uceleného konceptu obnovy,“ povedal primátor.

Vo videu, ktoré Vallo zverejnil na sociálnej sieti, otvára dvere budovy a sprevádza po opustených priestoroch. „Medzi rečou“ ukáže aj na postele v jednotlivých izbách a ponúka ich záujemcom „za odvoz“.

Objekt chce mesto využiť na zvýšenie pohodlia návštevníkov citlivým doplnením vybavenosti, napríklad v podobe verejného a dôkladne udržiavaného sociálneho zázemia, cenovo dostupného občerstvenia, alebo ako zázemia pre verejné kultúrne podujatia s využitím priľahlého amfiteátrového sedenia.

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Zdroj: Facebook
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM