Rôzne

Prvé slovenské nákupné centrum Polus City Center po 19 rokoch mení názov

Polus prechádza rozsiahlou rekonštrukciou interiéru. Do portfólia pribudnú nové značky a vlastník čoskoro zmení aj samotný názov nákupného centra.

Ilustračný obrázok k článku Prvé slovenské nákupné centrum Polus City Center po 19 rokoch mení názov
7
Galéria

Obchodné centrum Polus City Center prechádza v tomto roku rozsiahlou rekonštrukciou. Okrem modernizácie tiež rozširuje ponuku prevádzok a zmení aj svoj názov.

Nový názov

Dlhých 19 rokov sme poznali prvé nákupné centrum na Slovensku pod názvom Polus City Center, po 7. novembri sa z neho stane Vivo! Vlastník teda priradí Polus City Center pod svoju sieť Vivo! Po českom Hostivaře (Praha), poľských mestách Krosno, Lublin, Pila, Stalowa Wola a rumunských mestách Constanta, Pitesti, Kluž a Baia Mare bude Vivo! aj na Slovensku.

„Na Slovensko sme prišli ako prvé a najmodernejšie nákupné centrum. Dnes odpovedáme na najnovšie trendy a meníme sa s cieľom reagovať na potreby návštevníkov, poskytovať im kvalitný verejný priestor a prinášať im čo najpríjemnejšie zážitky,“ vysvetľuje Adrian Bódis, Country Manager Slovak Republic spoločnosti Immofinanz, v ktorej vlastníctve je Polus City Center.

Interiér nákupného centra sa mení, návštevníci si už užívajú vynovený food court, nákupy v supermarkete Lidl, nový servisný ostrovček s kvetinárstvom, lekárňou, kľúčovou službou a novinovým stánkom.

Modernizáciou prejde aj parkovací systém v garážach, v plánoch je aj modernizácia exteriéru, nová cyklotrasa a prepojenie s jazerom Kuchajda. S podporou Polus City Center bol pripravený aj projekt rekonštrukcie móla na jazere.

Polus City Center
7
Galéria

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie