Pani Naam vám naservíruje čerstvé kobylky priamo z Thajska

Niektorým chutia ako pečené zemiačiky, iným ako bravčové oškvarky. Ste zvedaví, ako by thajské kobylky chutili vám?

Od dnešného dňa až do pondelka máte jedinečnú príležitosť ochutnať čerstvé thajské kobylky. Naservírujú vám ich v bratislavskom Fresh Markete u pani Naam.

Proteínová bomba

Naam Thai Food je reštaurácia, vďaka ktorej máte možnosť zažiť pravú chuť Thajska priamo na Slovensku. Nájdete tu široký výber originálnych thajských jedál a milý personál.

Pani Naam začiatkom júla odcestovala do ďalekého Thajska, aby svojich verných zákazníkov potešila novými receptami a chuťami. A stalo sa. Spolu s ňou „pricestovali“ aj čerstvé thajské kobylky.

Vyprážané kobylky sú v Thajsku veľmi obľúbenou delikatesou, ktoré chuťovo pripomínajú veľmi krehké pečené zemiačiky, niekomu však môžu chutiť aj ako bravčové oškvarky. Kobylky s vysokým obsahom bielkovín sú súčasťou bežnej stravy obyvateľov Thajska. Vyprážané ich podávajú nielen turistom, ale veľmi radi ich konzumujú aj sami Thajčania, a to buď s lepkavou alebo jasmínovou ryžou. Podávajú sa tiež ako pochutiny k thajskému pivu.

Ak sa vám už zbiehajú slinky, neváhajte a šup do Fresh Marketu! Kobylky budú v ponuke len do pondelka alebo kým sa nevypredajú.

Reštauráciu Naam Thai Food nájdete vo Fresh Markete. Otvorená je od pondelka do piatka, od 9:00 – 19:00 hod.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Odporúčame