Rôzne Správy

Novinka z bratislavského letiska: Priama linka vás dostane priamo do Atén

Priama linka z hlavného mesta do metropoly Grécka bude spustená v lete.

Ilustračný obrázok k článku Novinka z bratislavského letiska: Priama linka vás dostane priamo do Atén
22
Galéria
Zdroj: TASR

Na Letisku M. R. Štefánika v Bratislave pribudnú nové pravidelné letecké destinácie. Prvou je priame spojenie do Atén, druhou destináciou je linka do druhého najväčšieho litovského mesta Kaunas. Do oboch miest je už možné zakúpiť letenky. Informovala o tom PR špecialistka bratislavského letiska Veronika Hauswaldová.

Do Atén dvakrát za týždeň

Priama linka do metropoly Grécka bude spustená od 5. júna 2023, a to dvakrát týždenne, v pondelok a vo štvrtok. „Atény sú zároveň výbornou prestupnou stanicou do ďalších destinácií v Ázii či v Afrike. Linku bude prevádzkovať grécka spoločnosť Aegean Airlines,“ uviedla Hauswaldová.

Lietať sa bude s lietadlami Airbus A320 neo, ktoré majú kapacitu 180 cestujúcich a už teraz je možné si zakúpiť aj biznis triedu. Súčasťou palubného servisu je jedlo a pitie či wifi signál. Let do Atén trvá približne dve hodiny.

Priamu linku z Bratislavy do litovského mesta Kaunas bude prevádzkovať Ryanair od 27. marca 2023. Linka bude vybavovaná trikrát týždenne, v pondelok, stredu a piatok. Kaunas je vzdialený od hlavného litovského mesta Vilnius približne hodinu cesty. Priamy let do Kaunasu trvá menej než dve hodiny.

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM