Rôzne

Najčítanejšie články tohto týždňa: Bratislavčanov zaujímali komunálne voľby, Bory a spustenie električky na Hlavnú stanicu

Na záver týždňa vám prinášame prehľad článkov, ktoré najviac zaujali čitateľov Bratislava24.sk. Toto by vám nemalo újsť, ak chcete o diani v našom meste vedieť všetko podstatné.

Ilustračný obrázok k článku Najčítanejšie články tohto týždňa: Bratislavčanov zaujímali komunálne voľby, Bory a spustenie električky na Hlavnú stanicu
Zdroj: TASR
  1. Aj keď udalosťou týždňa boli komunálne voľby, omnoho viac čitateľov zaujímalo otváranie nového nákupného centra Bory. Naša redaktorka Nina Táborská priniesla z tohto chrámu konzumu a zábavy niekoľko reportáži, nájdete ich napríklad tutu.
  2. Kto budú noví starostovia bratislavských mestských častí po sobotňajších voľbách? Na túto otázku ste hľadali odpoveď v našom prehľade. Väčšina z tých úradujúcich svoju pozíciu obhájila, zmeny nastali napríklad v Starom Meste, Dúbravke či Karlovej Vsi. Podrobnejšie informácie o voľbách nájdete aj tu.
  3. Uplynulý týždeň by sa dal označiť aj ako električkový. Treťou najčítanejšou informáciou na Bratislava24.sk bol tá o znovuspustení električkovej trate na Hlavnú stanicu.
  4. Cestovanie zadarmo rozdelilo slovenskú verejnosť. Jedni bezplatné vlaky pre dôchodcov a študentov vítaní, iní proti nim spisujú petíciu. Čítajte tu.
  5. Počas volebného dňa naši redaktori sledovali dianie vo volebných miestnostiach, po ich uzatvorení sa rozbehli do volebných štábov troch favoritov na post primátora. Svoje postrehy priebežne publikovali počas celej noci minútu po minúte.
  6. Vždy pre víkendom uverejňujeme prehľad toho najzaujímavej­šieho, čo Bratislavčanov vo voľných dňoch čaká.
  7. Vysoká návštevnosť exkluzívneho rozhovoru s Ivom Nesrovnalom mohla byť predzvesťou, ako voľby dopadnú. Pravdou je, že sa k nemu mnohí vrátili aj po voľbách, aby zistili, čo môžu od nového prvého muža mesta čakať.
  8. Aj spustenie či nespustenie eletričkovej dopravy v Dúbravke bolo témou, ktorou mesto v uplynulom týždni žilo. Čítajte viac tu.
  9. Toto bolo Top 7 najväčších a najnečakanejších prehier v komunálnych voľbách. Po nose dostali Tatiana Rosová, Milan Kňažko, Milan Ftáčnik ale aj Andrej Kolesík či Martin Poliačik.
  10. Bratislavčania sú vychýraní jedáci a tak nečudo, že článok o modrom autobuse plnom dobrôt, ktorý parkuje na Poľnej ulici, si našiel mnoho čitateľov aj keď sme ho publikovali dávnejšie.
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM