Správy

Na diaľnici D1 čakajú vodičov v najbližších dňoch dopravné obmedzenia

Polícia žiada vodičov, aby pri prejazde uvedenými úsekmi zvýšili pozornosť a opatrnosť, prípadne riadili sa pokynmi policajtov.

Ilustračný obrázok k článku Na diaľnici D1 čakajú vodičov v najbližších dňoch dopravné obmedzenia
Zdroj: TASR

Na diaľnici D1 musia vodiči v najbližších dňoch počítať s dopravnými obmedzeniami. Dôvodom sú úpravy dopravného značenia v súvislosti s výstavbou križovatky Triblavina. TASR informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Obmedzenia

Od pondelka (20. 5.) 10:00 hod. do stredy (22. 5.) 22:00 hod. bude prejazdných päť jazdných pruhov, tri v smere z Trnavy do Bratislavy a dva smerom z Bratislavy do Trnavy. Rovnako to bude platiť aj od stredy (22. 5.) 22:00 hod. do štvrtka (23. 5.) 6:00 hod. s tým, že doprava v smere do Bratislavy povedie už novým úsekom.

Od pondelka (27. 5.) 10:00 hod. do štvrtka (30. 5.) 22:00 hod. budú prejazdné dva jazdné pruhy v smere z Trnavy do Bratislavy a tri jazdné pruhy z Bratislavy do Trnavy. Zároveň však vo štvrtok (30. 5.) od 19:00 do 22:00 hod. budú pre ďalšie práce prejazdné tri jazdné pruhy z Trnavy do Bratislavy a dva jazdné pruhy z Bratislavy do Trnavy.

„Účastníkov cestnej premávky touto cestou žiadame, aby pri prejazde uvedenými úsekmi zvýšili pozornosť a opatrnosť, prípadne riadili sa pokynmi policajtov,“ poznamenal Szeiff.

Ilustračný obrázok

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie