Kultúra

Knihoplavci prevedú zvedavých školákov ďalšími pútavými príbehmi

Na stránkach kníh sa poslucháči preplavia do ďalekých krajín, ponoria sa do tajuplných hlbín a vypočujú si pútavé príbehy.

Ilustračný obrázok k článku Knihoplavci prevedú zvedavých školákov ďalšími pútavými príbehmi
4
Galéria

Mestská knižnica v centre Bratislavy, hneď vedľa električkovej zastávky Kapucínska a len pár krokov od Zochovej, pozýva všetkých zvedavých školákov každý mesiac na čarovné poobedie. Deťom tam žiaci literárno-dramatického odboru Základnej umeleckej školy Exnárova rozprávajú zaujímavé príbehy z celého sveta.

Plavba do sveta kníh

Na stránkach kníh sa poslucháči preplavia do ďalekých krajín, ponoria sa do tajuplných hlbín a vypočujú si pútavé príbehy z minulosti, aby sa napokon vynorili do sveta, v ktorom sny majú čarovnú moc. V októbri sa spolu preniesli do Afriky, v novembri zas do juhovýchodnej Ázie a teraz deti čaká ďalšia strana zemegule.

V pondelok 17. decembra budú hlavnou témou indinánske príbehy. Čítaním bude sprevádzať historička Miroslava Joríková a herec Martin Varínsky. Rozprávky z ukradnutej zeme si môžu v prítmí Mestskej knižnice pri svietiacom glóbuse vypočuť deti od 14:00 hod..

A ak by ste to tentoraz nestihli, vyhľadajte Knihoplavcov na Facebooku a čakajte na ďalšie zaujímavé podujatie plné dobrodružstiev.

pondelok 17. decembra / Mestská knižnica Bratislava, Kapucínska 3 / od 14:00 hod. / vstup voľný

Knihoplavci
4
Galéria
Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie