Rôzne Správy

CHCETE bývať ako Versace a máte 9-tisíc eur mesačne? TENTO kaštieľ je ako stvorený pre vás!

Inzerát realitnej kancelárie ponúka kompletne zrenovovaný reprezentatívny kaštieľ z roku 1905. Stálo by za to stráviť tam aspoň víkend.

Ilustračný obrázok k článku CHCETE bývať ako Versace a máte 9-tisíc eur mesačne? TENTO kaštieľ je ako stvorený pre vás!
8
Galéria

Za luxus sa platí, to je stará známa vec. A budú si musieť priplatiť aj tí, ktorí majú chuť vychutnať si život v štýle Versace na luxusnom kaštieli v Modre.

V štýle Versace

V lone prekrásnej záhrady si môže užívať pohodlie ten, kto zaplatí za mesačný nájom rovných 9-tisíc eur. Inzerát realitnej kancelárie Svoboda & Williams Slovakia ponúka kompletne zrenovovaný reprezentatívny kaštieľ z roku 1905.

Nachádza sa v prírodnom parku chráneného územia Malých Karpát. „Unikátny interiér kaštieľu s vybavením od prestížnej talianskej značky Versace disponuje tiež smart home automatizovanými systémami. Objekt ponúka panoramatické výhľady na okolitú zeleň na pozemku veľkosti viac ako 63 árov. Objekt bol skolaudovaný v roku 2018,“ vyratúva výhody nehnuteľnosti realitka.

Obyvatelia kaštieľa budú môcť využívať dokopy dvanásť izieb, z toho sedem spální a sedem kúpeľní, tiež s interiérovými dizajnovými prvkami značky Versace.

Bazén aj tanečná sála

Budova má tiež parádnu strešnú terasu a samostatnú vínnu pivnicu. Na pozemku nájdete aj ďalšie budovy – konferenčné centrum, dom pre personál, garáže pre štyri autá s prípravou pre nabíjanie elektromobilov. Objekt konferenčného centra ponúka aj dokonale luxusný krytý bazén, golfový simulátor PGA Tour a tanečnú sálu.

Zámoček zariadený v štýle Versace v Modre
8
Galéria

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

▶︎ Kaštieľ, 870 m2, pozemok 6 337 m2, Pezinok ▶︎ https://bit.ly/SW-SK-KastielPrenajom Bývanie ako z rozprávky v...

Posted by Svoboda & Williams Slovakia on Monday, December 5, 2022
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM