Krimi

HROZNE vyzerajúca nehoda kúsok od Bratislavy: Auto ROZTRHLO, vodičovi sa nič nestalo

Podľa doterajších informácií si vodič v blízkosti zjazdu z diaľnice pravdepodobne neskoro všimol kolónu a prudko vybočil z jazdného pruhu.

Ilustračný obrázok k článku HROZNE vyzerajúca nehoda kúsok od Bratislavy: Auto ROZTRHLO, vodičovi sa nič nestalo
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Bratislavský kraj

Pri štvrtkovej nehode na diaľnici D1 v smere z Trnavy do Bratislavy auto roztrhlo na dve časti. Vodič vyviazol bez zranení, neutrpeli ich ani ďalšie osoby. Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Ničivý náraz do zvodidiel

„Podľa doterajších informácií si vodič v blízkosti zjazdu z diaľnice v smere na Senec – Pezinok pravdepodobne neskoro všimol kolónu tam stojacich vozidiel a prudko vybočil z jazdného pruhu,“ ozrejmil. Následne malo auto naraziť do zvodidiel, pričom sa rozdelilo na dve časti.

Na miesto vyslali záchranné zložky aj diaľničných policajtov. „Po príchode bolo zistené, že vodič neutrpel žiadne vonkajšie viditeľné zranenia,“ podotkol hovorca s tým, že napriek tomu vodiča previezli do nemocnice.

K zraneniu iných osôb a spôsobeniu škody na iných zvodidlách podľa polície nedošlo. „Vyšetrovaním presných príčin, ako aj okolností tejto nehody sa zaoberajú policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave,“ dodal Szeiff.

NEUVERITEĽNÉ: VOZIDLO ROZTRHLO NA DVE ČASTI, VODIČ NEUTRPEL ŽIADNE VIDITEĽNÉ ZRANENIA 🚑🚨 ➡️Bratislavskí diaľniční...

Posted by Polícia SR - Bratislavský kraj on Thursday, September 8, 2022

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM