Rôzne

Havária SKOMPLIKOVALA verejnú dopravu! Tieto autobusy ODKLÁŇAJÚ!

Havária potrubia si vyžiadala odklon liniek. Pozrite sa, ktorých sa to týka!

Ilustračný obrázok k článku Havária SKOMPLIKOVALA verejnú dopravu! Tieto autobusy ODKLÁŇAJÚ!
Zdroj: pixabay.com / CC0 1.0

Krajský dopravný inšpektorát Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave dnes upozornil vodičov na úplné uzatvorenie cesty na Legionárskej ulici v smere od Krížnej ulice po Račianske mýto. Dôvodom tohto obmedzenia je porucha na vodovodnom potrubí.

Autobusové a trolejbusové linky

Pre opravu havárie potrubia je od skorých ranných hodín vylúčená premávka autobusových a trolejbusových liniek cez Legionársku ulicu v smere k Hlavnej stanici. Informovala o tom hovorkyňa Bratislavskej integrovanej dopravy Eva Vozárová.

To si vyžiadalo aj odklon niektorých liniek. Linky 21, 25, 39, 210 a regionálne autobusové linky v smere na Stupavu premávajú s odklonom mimo zastávok Krížna a Račianske mýto na Legionárskej ulici.

Linky 21, 25 a 210 premávajú v smere Devínska Nová Ves, respektíve Hlavná stanica, z Karadžičovej odklonom cez Záhradnícku, Jégého, Trnavskú cestu na Šancovú.

Ďalšie zmeny

Neobsluhujú zastávky Krížna a Račianske mýto na Legionárskej ulici. Zastávka Račianske mýto je obsluhovaná na Šancovej ulici (ako linka 201 smer Hlavná stanica),“ uviedla Vozárová. Na obchádzkovej trase zastavujú aj na zastávke Trnavské mýto (smer Hlavná stanica) a linky 21 a 25 zastavujú aj na zastávke Šoltésovej na Karadžičovej ulici.

Linka 39 premáva v smere Cintorín Slávičie medzi zastávkami Trnavské mýto a Slovenskou technickou univerzitou cez Krížnu, Vazovovu, Blumentál a Imricha Karvaša. Neobsluhuje zastávky Račianske mýto a Povraznícka. Zastavuje na zastávke Blumentál.

Aktuálne a zaujímavé správy z nášho mesta:

Čo regionálne linky?

Regionálne linky 215, 219, 245, 250 a 269 v smere von z mesta neobsluhujú zastávku Račianske mýto na Legionárskej ulici. Namiesto toho mimoriadne zastavujú na zastávke Trnavské mýto na nástupišti v smere na Hlavnú stanicu.

Na dotknutých linkách je podľa Vozárovej potrebné počítať s meškaniami spojov.

Uvedené obmedzenie platí do odvolania. V smere na autobusovú stanicu premávajú linky bez obmedzenia po štandardných trasách.

Foto: ilustračné

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Všetko dôležité zo Slovenska

Zdroj: TASR/Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
======= >>>>>>> c6e424c361d8f27037ade60c6234148f30c95479