Aktualizované KAW Rôzne Správy

FOTO + VIDEO: Nový komplex a stanica NIVY. Pozrite sa s nami, ako to tam vyzerá!

Čo všetko bude v novootvorenom komplexe Nivy, sme už mnohokrát počuli a informovali vás o tom. Pár dní pred otvorením sa redakcia Bratislava24 bola pozrieť priamo v nových priestoroch.

Zdroj: Dnes24.sk

Nová stanica NIVY sa otvorila pre verejnosť. Neslúži iba cestujúcim diaľkovými a regionálnymi spojmi. Môžete si tam nakúpiť, relaxovať, športovať a tiež zabaviť svoje deti na ihrisku.

Stanica v podzemí

Nová autobusová stanica v hlavnom meste má 36 nástupíšť, sedem výstupíšť a 86 stojísk pre autobusy s bezbariérovým prístupom. Na terminál sa po jej otvorení cestujúci dostanú nepretržite, 24 hodín denne sedem dní v týždni.

Priestory stanice sú v podzemí, na prvom podzemnom podlaží. Cestujúci môžu priamo na tomto podlaží zájsť aj do obchodov, drogérie či do prevádzok s rýchlym občerstvením.

K dispozícii je tiež úschovňa batožiny, informačné pulty, pre rodiny s deťmi aj miestnosti na prebaľovanie a dojčenie. Nechýba ani chill-out zóna s lavičkami, ktoré ponúknu až 80 miest na sedenie s možnosťou nabíjania telefónov, či bezplatnú wifi sieť v celom priestore stanice.

Viac o doprave v Bratislave

Moderná autobusová stanica NIVY
50
Galéria

Pozrite si aj VIDEO zo Stanice NIVY:

Zdroj: TASR/Jaroslav Novák
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM