Kultúra

V Petržalke bude tradičná vianočná predajná výstava Dni Vianoc v Inchebe

Bratislavská Incheba sa v decembri zahalí do sviatočného šatu. Tradičné Dni Vianoc opäť ponúknu tisícky tipov na vianočné darčeky a špeciality na vianočný stôl.

Ilustračný obrázok k článku V Petržalke bude tradičná vianočná predajná výstava Dni Vianoc v Inchebe
20
Galéria

Najkrajším sviatkom roka predchádzajú aj niekoľkotýždňové prípravy, ktoré často sprevádzajú zhon a stres. Tradičné Dni Vianoc v Inchebe, ktoré sa v Bratislave konajú už 30 rokov, menia predvianočné nákupy na príjemný zážitok aj vďaka milým a priateľským predajcom, príjemnej atmosfére a skvelej zábave.

Dni Vianoc v Inchebe

Bratislavská Incheba sa v decembri zahalí do sviatočného šatu. Tradičné Dni Vianoc v Inchebe budú príležitosťou pripraviť sa na najkrajšie sviatky roka v pokoji, bez náhlenia a stresu, v príjemnej vianočnej atmosfére, s tradičnými špecialitami a najmä – s tisíckami možností na milé, originálne i tradičné vianočné darčeky pre každého.

Ponúkať ich bude nielen 300 predajcov zo Slovenska i zahraničia, ale aj remeselníci, dizajnéri a tvorcovia, ktorí prinesú nádherné handmade výrobky.

Na Dni Vianoc v Inchebe zavíta aj svätý Mikuláš s anjelom, ktorí si pre deti na 6. decembra prichystali chutný darček. V rámci detskej vianočnej pošty budete môcť napísať Ježiškovi.

Hry, zábava a žiadny stres

Cez víkend 7. – 8. decembra privíta všetkých návštevníkov HRAtislava – najväčší festival spoločenských hier na Slovensku. Hlavná hryžnica (knižnica hier) bude obsahovať vyše tisíc hier, z nej si každý môže požičať hry na hranie do hernej zóny. Prítomní animátori každému radi poradia nielen s výberom vhodnej hry, ale aj s pravidlami.

Pripravená je aj hryzbička – priestor s hrami pre najmenšie deti, či desiatky metrov dlhý pás hlavolamov, ktorý potrápi hlavy malých i veľkých. Tradíciou sa stala aj „slovenská ulička“, v rámci ktorej záujemcovia spoznajú hry slovenských autorov, tvorivý kút Daniela Heviera a súťaže o hry, do ktorých sa dá zapojiť – ako inak – hraním sa.

Prvé tri dni bezplatne

Počas prvých troch dní, od 4. do 6. decembra, môžu návštevníci na Dni Vianoc v Inchebe zavítať bezplatne, a to v súvislosti s organizáciou Ministerskej rady OBSE, ktorú Incheba hostí v termíne do 6. 12. 2019.

Kompletné informácie o podujatí nájdete TU.

od 4. do 22. decembra 2019 / od pondelka do štvrtka v čase 11:00 – 19:00 hod., v piatok a sobotu 10:00 – 20:00 hod. a v nedeľu 10:00 – 19:00 hod. / Incheba Expo Bratislava / od 7. 12. je vstupné 2 eurá

Dni Vianoc v Inchebe
20
Galéria

Chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia? Sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie