Správy Samospráva

Chcete vedieť, čo sa deje v Petržalke? Aktuálne informácie k vám prídu priamo cez mobil

Petržalská samospráva prichádza s novinkou – SMS notifikáciou. Služba je pomôckou pre tých, ktorý majú záujem dostávať aktuálne informácie z mestskej časti formou SMS správy.

Ilustračný obrázok k článku Chcete vedieť, čo sa deje v Petržalke? Aktuálne informácie k vám prídu priamo cez mobil
Foto: Karol Srnec / Zdroj: ephoto.sk

Ak chcete mať informácie rýchlo a nechcete sa zdržiavať ich zdĺhavým hľadaním, určite vás poteší zaujímavá novinka petržalskej samosprávy – SMS notifikácia. Služba je pomôckou pre tých, ktorý majú záujem dostávať aktuálne informácie z mestskej časti formou SMS správy.

Desať kategórií

O tom, aké informácie v správe dostanete, rozhodne každý sám, podľa svojho záujmu. „Občan si môže zvoliť, že bude dostávať správy zo svojho blízkeho okolia, alebo si vyberie aktuality z kultúry, športu či zo života v samospráve alebo informácie o verejných vyhláškach, prípadne verejnom obstarávaní a iné. Na výber je až desať kategórií,“ informovala Bratislava24.sk Katarína Mrázová z petržalského Oddelenia komunikácie s verejnosťou.

Služba SMS notifikácia je skvelou možnosťou, ako sa rýchlo a pohodlne dostať k informáciám bez toho, aby ste ich museli prácne vyhľadávať na stránke, či denne sledovať, čo sa v mestskej časti deje. Navyše, tieto informácie sú pre obyvateľa doslova „šité na mieru“.

Podľa slov Kataríny Mrázovej Petržalka aj do budúcna chystá ďalšie vylepšenia, ktoré jej obyvateľom zjednodušia a skvalitnia kontakt so samosprávou.

Ako používať SMS notifikáciu?

SMS notifikácia sa nachádza v pravom hornom rohu webovej stránky MČ Petržalka, nad kalendárom udalostí. Ak ešte nie ste v službe zaregistrovaní, kliknite na „Zaregistrujte sa“. Potom vyplníte potrebné kolónky (e-mailová adresa, heslo a overenie hesla). Nakoniec kliknite na „Registrovať“. Po úspešnej registrácii sa môžete prihlásiť do SMS notifikácie na našej webovej stránke zadaním e-mailu a hesla a kliknutím na „Prihlásiť“.

Po prihlásení si v časti nastavenia zadáte telefónne číslo, na ktoré vám SMS správy budú chodiť. V časti „Ulice“ si vyberiete tú, ktorá je pre vás zaujímavá, prípadne zvolíte všetky ulice. V zložke „Kategórie“ máte tiež na výber z rôznych možností. Potom už stačí iba kliknúť na „Uložiť nastavenia“.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM