Aktualizované Rôzne Správy

Vodiči, pozor! Po nočnej búrke sú na bratislavských cestách viaceré obmedzenia a kolóny

Neprejazdný v oboch smeroch je podjazd na Bajkalskej pod Prievozskou. Linky 65, 75, 201 a 202 musia pre zatopený podjazd na Gagarinovej jazdiť po Mierovej cez Prievoz.

Ilustračný obrázok k článku Vodiči, pozor! Po nočnej búrke sú na bratislavských cestách viaceré obmedzenia a kolóny
22
Galéria
Zdroj: TASR

Vodiči v Bratislave a jej blízkom okolí hlásia v pondelok ráno tvorbu kolón na viacerých miestach i dopravné obmedzenia. Problémy spôsobujú niektoré zatopené podjazdy, ale aj nefungujúce semafory na Trnavskom mýte.

Zatopený podjazd

V hlavnom meste je Popradská ulica pri Vrakunskom cintoríne podľa Stella centra v smere do centra neprejazdná. Neprejazdný v oboch smeroch je aj podjazd na Bajkalskej pod Prievozskou. Linky 65, 75, 201 a 202 bratislavskej MHD musia podľa Dopravného podniku Bratislava (DPB) pre zatopený podjazd na Gagarinovej jazdiť po Mierovej cez Prievoz.

Kolóny hlásia vodiči na diaľnici D1 v smere od Senca do Bratislavy. Podľa Stella centra tam treba počítať so zdržaním do 30 minút. Až hodinu sa môžu vodiči zdržať na ceste z Podunajských Biskupíc, z Mosta pri Bratislave cez Vrakuňu do centra hlavného mesta. V Bratislave na Slovnaftskej v smere do centra a z Krasňan až po Biely Kríž si v kolónach vodiči postoja od 30 do 45 minút.

Zelená vlna RTVS hlási kolónu na Ulici Svornosti smerom do centra. Zdržanie je zhruba 90 minút. Zhustená premávka je aj na vjazde do Bratislavy po diaľnici D2 zo Stupavy. Dopravná nehoda je v hlavnom meste na začiatku Záhradníckej, aj tam treba počítať so zdržaním.

Nefungujúce semafory

Pondelňajšiu dopravu v Bratislave komplikujú aj poruchy na svetelných križovatkách na Trnavskom mýte a Račianskom mýte. Tieto križovatky momentálne riadi polícia. Hlavné mesto informovalo, že poruchy odstraňuje od skorých ranných hodín.

Vodiči jazdiaci v Bratislave a jej okolí hlásia od skorého rána kolóny a viaceré obmedzenia. Aktuálne je podľa Stella centra desať až 20-minútové zdržanie vo Vrakuni na hlavnom ťahu v oboch smeroch, v Podunajských Biskupiciach smerom do centra a na Slovnaftskej. Vodiči sa môžu zdržať aj smerom od Senca do Bratislavy. Zelená vlna RTVS informuje o nehode v hlavnom meste na Prievozskej za križovatkou s Bajkalskou smerom na Mlynské nivy.

Bratislava pod vodou po búrke
22
Galéria
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM