Rôzne Správy

Vodiči, pozor na zmenu dopravy! TÚTO cestu uzatvoria

Pre výstavbu bratislavského nultého obchvatu úplne uzavrú cestu medzi hlavným mestom a blízkou obcou.

Ilustračný obrázok k článku Vodiči, pozor na zmenu dopravy! TÚTO cestu uzatvoria
4
Galéria
Zdroj: TASR

Od dnes (piatka 11. 9.) od 22.00 hod. uzatvoria cestu I/63 medzi obcou Rovinka a mestskou časťou Podunajské Biskupice. Obmedzenie potrvá do stredy (16. 9.) do 4.00 hod. Úsek bude možné obísť po vyznačených obchádzkových trasách. Upozorňuje na to Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave.

Obchádzky

Hlavný zhotoviteľ obchvatu – spoločnosť D4R7 Construction, na svojom webe spresňuje, že uzávera cesty bude v mieste križovatky Rovinka. Obchádzková trasa v smere do Bratislavy povedie pre nákladné vozidlá a vozidlá s platnou diaľničnou známkou po rýchlostnej ceste R7 a diaľnici D4 v smere do Bratislavy. Pre osobné vozidlá bez platnej diaľničnej známky je možná obchádzková trasa po ceste Košariská na nový obchvat Mosta pri Bratislave a následne po ulici Odeská v smere do Bratislavy.

Obchádzková trasa v smere z Bratislavy povedie pre nákladné vozidlá a vozidlá s platnou diaľničnou známkou po diaľnici D4 a rýchlostnej ceste R7 v smere Dunajská Lužná/Rovinka. „Pre osobné vozidlá bez platnej diaľničnej známky je možná po ceste Odeská na nový obchvat Mosta pri Bratislave a následne po ulici Košariská v smere Dunajská Lužná a Rovinka,“ spresnila D4R7 Construction.

Projekt bratislavského nultého obchvatu zahŕňa stavbu 27 kilometrov dlhého diaľničného úseku D4 medzi Jarovcami a Račou a približne 32 kilometrov dlhého úseku rýchlostnej cesty R7 medzi Prievozom a Holicami.

Zdroj: TASR

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie