Krimi

VIDEO: Chytili VLAMAČOV, ktorí úradovali v Bratislave, TOTO všetko mali na rováši!

"Podarená" dvojica lupičov sú Gruzínci.

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Chytili VLAMAČOV, ktorí úradovali v Bratislave, TOTO všetko mali na rováši!
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Bratislavský kraj

Bratislavskí policajti obvinili z trestného činu krádeže v súbehu s trestným činom porušovania domovej slobody 37-ročného Levana R. a 41-ročného Rafaelliho J. Obaja sú štátni príslušníci Gruzínska.

Posedia si za mrežami

Z jedného z bytov na Vavilovej ulici v Bratislave mali odcudziť šperky a ďalšie predmety, pričom spôsobili škodu v hodnote zhruba 13 578 eur. Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. Dodal, že vyšetrovateľ už spracoval aj podnet k návrhu na ich väzobné stíhanie. Za uvedené konanie im hrozí trest odňatia slobody až na päť rokov.

„V piatok (8. 4.) boli vo večerných hodinách na osobnej slobode policajtmi Pohotovostného policajného útvaru Bratislava a kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV na Sološníckej ulici v Bratislave obmedzení na osobnej slobode dvaja muži – cudzí štátni príslušníci potom, ako sa dopustili ďalšieho vlámania do jedného z bytov, tentoraz v okrese Bratislava V. Následne boli eskortovaní na policajné oddelenie, kde s nimi boli vykonané potrebné procesné úkony, po vykonaní ktorých boli muži umiestnení v cele policajného zaistenia,“ uviedla polícia.

V rámci vyšetrovania sa podľa slov hovorcu preukázalo, že dvojica sa dopustila aj ďalšieho skutku z konca marca na Tranovského ulici v Bratislave.

Aj v tomto prípade bez zjavného násilia prekonali riadne uzamknuté bezpečnostné dvere jedného z bytov, z ktorého následne odcudzili rôzne šperky zo žltého kovu v celkovej hodnote zhruba 1154 eur,“ ozrejmil hovorca s tým, že na vyšetrovaní ďalšej trestnej činnosti tejto dvojice v súvislosti s viacerými vlámaniami do bytov v Bratislave polícia intenzívne pracuje. „Vyhodnocujú sa zaistené stopy a informácie získané operatívno-pátracou činnosťou,“ doplnil.

Zdroj: Facebook

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM