Veľký prehľad odstávok v Bratislave: Lokality, kde nepôjde elektrina IX.

Západoslovenská distribučná plánuje počas októbra a novembra odstávky elektrického prúdu na viacerých uliciach. Pozrite si vopred, či sa vás to bude týkať.

Ilustračný obrázok k článku Veľký prehľad odstávok v Bratislave: Lokality, kde nepôjde elektrina IX.
Zdroj: TASR

Západoslovenská distribučná informuje o chystaných odstávkach elektriny. Na ktorých bratislavských uliciach nepôjde elektrický prúd? Pozrite si to v našom veľkom prehľade odstávok.

Október

08. 10. 2018 08:30 – 12:30 HÁLKOVA, JAROŠOVA, KUKUČÍNOVA, ZA KASÁRŇOU, ČSL.PARAŠUTISTOV

08. 10. 2018 08:30 – 15:30 HAGAROVA

09. 10. 2018 08:30 – 12:30 POLORECKÉHO

09. 10. 2018 08:30 – 15:30 RIAZANSKÁ

10. 10. 2018 08:00 – 15:30 FIKT ZSE 303 (POKRAČ.UL.ODES­KEJ), ODESKÁ, RÁZTOČNÁ

10. 10. 2018 08:30 – 12:30 FIKT ZSE 221 ( PODKEREPUŠKY ), FIKT ZSE 222 ( PODKEREPUŠKY ), FIKT ZSE 223 ( PODKEREPUŠKY ), FIKT ZSE 224 ( PODKEREPUŠKY ), FIKT ZSE 225 ( PODKEREPUŠKY ), FIKT ZSE 227 ( PODKEREPUŠKY ), FIKT ZSE 229 ( PODKEREPUŠKY ), FIKT ZSE 231 ( PODKEREPUŠKY ), FIKT ZSE 233 ( PODKEREPUŠKY ), FIKT ZSE 236 ( PODKEREPUŠKY ), FIKT ZSE 241 ( PODKEREPUŠKY ), HODONÍNSKA, LACHOVA, NAM HRANIČIAROV, PODKEREPUŠKY

10. 10. 2018 08:30 – 15:30 HAGAROVA, KADNÁROVA

11. 10. 2018 08:00 – 15:00 KALINČIAKOVA, ŠPORTOVÁ

11. 10. 2018 08:30 – 12:30 GWERKOVEJ, ALŽBETY

12. 10. 2018 08:30 – 13:00 DRIEŇOVÁ, SPUTNIKOVÁ

12. 10. 2018 08:30 – 15:00 OBCHODNÁ

13. 10. 2018 08:00 – 11:00 BOJNICKÁ

13. 10. 2018 13:00 – 16:00 UZBECKÁ

13. 10. 2018 20:00 – 23:00 MICHALSKÁ, NAM SNP

14. 10. 2018 08:00 – 11:00 TOMÁŠIKOVA

15. 10. 2018 08:00 – 13:30 MLYNSKÁ DOLINA

15. 10. 2018 08:30 – 12:30 MIEROVÁ

15. 10. 2018 08:30 – 15:00 CES MLÁDEŽE

16. 10. 2018 08:30 – 12:30 CINTULOVA, ODBORÁRSKA, ORMISOVA, RAČIANSKA

16. 10. 2018 08:30 – 13:30 NA PÁNTOCH, PÚCHOVSKÁ

16. 10. 2018 08:30 – 16:00 ZLATOHORSKÁ

17. 10. 2018 08:00 – 12:00 HABURSKÁ

17. 10. 2018 08:30 – 15:00 RYBNIČNÁ

17. 10. 2018 08:30 – 16:00 ZLATOHORSKÁ

17. 10. 2018 08:30 – 17:00 ZA KASÁRŇOU

18. 10. 2018 08:30 – 12:30 DOMKÁRSKA, HRACHOVÁ

18. 10. 2018 08:30 – 16:00 CÁDROVA, HROZNOVÁ, JAHODOVÁ, JASKOVÝ RAD, KURUCOVA, PRAŽSKÁ, ROYOVA, STROMOVÁ, SUDOVÁ, UHROVA, ČERNICOVÁ

18. 10. 2018 08:30 – 17:00 VAJNORSKÁ, ZA KASÁRŇOU

23. 10. 2018 08:30 – 15:30 JUNGMANNOVA, NAM VLASTENECKÉ

24. 10. 2018 08:30 – 15:00 LEHOTSKÉHO, POVRAZNÍCKA

25. 10. 2018 07:30 – 17:30 HYDINÁRSKA, SVORNOSTI

25. 10. 2018 08:00 – 15:00 ANENSKÁ, BENEDIKTIHO, MÝTNA, POVRAZNÍCKA

25. 10. 2018 08:30 – 15:00 BOROVICOVÁ, FIKT ZSE 101 ( POD AGÁTMI ), FIKT ZSE 102 ( POD AGÁTMI ), FIKT ZSE 103 ( POD AGÁTMI ), HRADSKÁ, MAJERSKÁ, MOSTNÁ, SKOROCELOVÁ, ŠÍPOVÁ

25. 10. 2018 08:30 – 17:00 BEŇADICKÁ, VYŠEHRADSKÁ, ŠÁŠOVSKÁ

26. 10. 2018 08:30 – 13:30 BAJKALSKÁ, GAGARINOVA, MARTINČEKOVA

26. 10. 2018 08:30 – 15:00 HATTALOVA

29. 10. 2018 08:30 – 10:00 KUTLÍKOVA

29. 10. 2018 08:30 – 15:00 NOVOSVETSKÁ

31. 10. 2018 08:30 – 15:00 BRNIANSKA

31. 10. 2018 08:30 – 15:30 EINSTEINOVA

November

03. 11. 2018 08:00 – 14:00 CES NA SENEC, STARÁ VAJNORSKÁ, ZAHR ZLATÉ PIESKY

05. 11. 2018 08:30 – 15:00 LOKA GAJC, ZRÍNSKEHO

06. 11. 2018 08:30 – 15:00 BLUMENTÁLSKA, VAZOVOVA

06. 11. 2018 08:30 – 15:30 BELINSKÉHO, CES PANÓNSKA, ŠEVČENKOVA

07. 11. 2018 08:30 – 15:30 HÁLOVA, ŠEVČENKOVA

08. 11. 2018 08:30 – 16:00 LÍŠČIE ÚDOLIE, POD ROVNICAMI

17. 11. 2018 14:00 – 17:00 PRIBYLINSKÁ

Zdroj: bratislava.dnes24.sk