Aktualizované Rôzne

Rozbolel vás v noci zub? Problém menom zubná pohotovosť

Nepomáha obklad, ani tabletky. Nespíte, nejete, idete sa zblázniť od bolesti. No je sobota večer a váš zubár neordinuje. Riešenie? Zubná pohotovosť.

Ilustračný obrázok k článku Rozbolel vás v noci zub? Problém menom zubná pohotovosť
5
Galéria

Viete, kde vám v Bratislave pomôžu a čomu sa vyhnúť, keď sa nočná mora v podobe boľavého zuba prebudí spolu s vami?

V hlavnom meste je niekoľko možností ako vyriešiť bolesť zuba počas sviatku, víkendu či cez noc. Avšak, odložte na chvíľku preklínanie dávnych predkov za nadelenie takéhoto osudu a rozmyslite si, do ktorého kresla si ľahnete.

Koľko ma to bude stáť?

Najčastejšou otázkou, ktorá chodí každému po rozume je, koľko ma to bude stáť? Zubár nie je lacná záležitosť a aj vidina dobrého spánku bez bolesti nás núti hľadieť do peňaženky. V Bratislave nájdete štátnu zubnú pohotovosť, no máme pre vás aj dobré správy: nie všetky ceny súkromných pohotovostných kliník vám zdvihnú tlak.

Dental Smile

Kliniku nájdete na Bajkalskej 9. V piatok, ako aj aj počas víkendu či štátnych sviatkov, sú vám zodpovední zubári k dispozícii do desiatej hodiny večer. Ohláste sa telefonicky a v bolestiach vás nenechajú čakať ani minútu, urgentné prípady majú prednosť. Všetky zákroky si hradíte vy, ceny sú primerané.

Zubná pohotovosť Bolí ma zub

Na Krížnej 44 nájdete ambulanciu, ktorá je vám rovnako k dispozícii počas víkendu a vo večerných hodinách. Pacientom poskytuje akútne zubné ošetrenie. Podaním anestézy je absolútne bezbolestné a rýchle. Dlhšie čakanie, no profesionálny prístup. V piatok a v sobotu vás ošetria až do 24:00 hod., ostatné dni je pohotovosť otvorená do desiatej večer. Pacient si zákroky plne hradí.

Súkromnú zubná ambulancia Schill Dental Clinic

Ambulanciu nájdete v Karlovej Vsi na adrese Karloveské rameno 8. Zubná pohotovosť je cez víkend a počas sviatkov otvorená od desiatej ráno do tretej poobede. Táto služba je spoplatnená prirážkou 90 eur. Vyššie ceny, ochota pomôcť, profesionálny prístup.

Zubná pohotovosť Tri veže

Zubná pohotovosť Tri veže je plne pripravená vás obslúžiť tak, aby ste boli spokojní a odišli bez bolestí. K dispozícii je v pondelok – piatok od 17:00 – 22:00 hod., cez víkendy od 8:00 – 22:00 hod. a počas štátnych sviatkov od 8:00 – 22:00 hod. Ošetria vás bez čakania a ceny sú prijateľné.

1. Bratislavská zubná pohotovosť

Pohotovosť v prostredí Dlhých Dielov na Kresánkovej 20 vás ošetrí aj bez zmlúv s poisťovňami. Ordinácia s kvalitným prístupom a slušnými cenami je otvorená v piatok od 18:00 – 23:00 hod., počas víkendu od siedmej ráno až do desiatej večer.

Lekárska služba prvej pomoci Ružinov

Štátna stomatologická pohotovosť na Drieňovej 38 v Ružinove vám pomôže počas víkendov aj sviatkov (11:00 – 23:00 hod.). Počas týždňa je k dispozícii od 17:30 – 24:00 hod. Za zákroky ako anestéza či výplň je potrebné doplácať. V tomto prípade ide skôr o to, kto je službukonajúci lekár. Ohlasy sú rôzne.

Bolesť zuba
5
Galéria
Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie