Krimi

Rana ako z dela: Kúsok od Bratislavy vykradli bankomat, zlodeji ho odpálili trhavinou

V noci z nedele na pondelok došlo k výbuchu bankomatu, ktorý bol umiestnený na predajni v Ivanke pri Nitre. Teraz sa zlodeji zamerali na Ivanku pri Bratislave.

Ilustračný obrázok k článku Rana ako z dela: Kúsok od Bratislavy vykradli bankomat, zlodeji ho odpálili trhavinou
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Bratislavský kraj

V Ivanke pri Dunaji v utorok nadránom vybuchol bankomat v blízkosti obchodného centra. Poškodiť ho mal doposiaľ neznámy páchateľ, pravdepodobne s využitím trhaviny. TASR o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Bratislave Michal Szeiff.

Dva bankomaty za dva dni

V utorok krátko po 04.45 h sme na linke 158 prijali informáciu o poškodení jedného z bankomatov, situovaného v Ivanke pri Dunaji,“ informoval Szeiff. K zraneniu osôb v tejto súvislosti nedošlo.

Vyšetrovaním okolností udalosti sa v súčasnosti zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva PZ v Senci. „Len čo to situácia vo vyšetrovaní umožní, k prípadu poskytneme bližšie informácie,“ doplnil hovorca.

V noci z nedele (23. 10.) na pondelok (24. 10.) došlo k výbuchu bankomatu, ktorý bol umiestnený na predajni v Ivanke pri Nitre. Neznámy páchateľ s pomocou výbušniny bankomat otvoril a pravdepodobne si odniesol kazety s finančnou hotovosťou.

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM