Správy

Pri Prístavnom moste rátajte s obmedzeniami: Kadiaľ povedú obchádzkové trasy?

Od polnoci bude na 24 hodín uzavretá vetva z Bajkalskej ulice v smere na Prístavný most v smere na Petržalku a v smere na Trnavu.

Ilustračný obrázok k článku Pri Prístavnom moste rátajte s obmedzeniami: Kadiaľ povedú obchádzkové trasy?
Zdroj: D4R7

Cestujúci v Bratislave budú musieť v nedeľu (14.3.) počítať s presunom zastávky Prístavný most v smere do Petržalky. Zastávka bude presunutá na ulicu Mlynské Nivy. Na sociálnej sieti o tom informoval Dopravný podnik Bratislava (DPB). Polícia zároveň doplnila, že uzavrie vetvu z Bajkalskej ulice.

Zmena sa dotkne liniek č. 87, 96 a 98. Dôvodom je výstavba obchvatu R4/D7. Počas nedele bude dočasne uzavreté odbočenie z Bajkalskej na Prístavnú ulicu a autobusy v smere do Petržalky budú jazdiť miernou obchádzkou, priblížil podnik.

V opačnom smere sa obsluha zastávok nezmení. „Výluka sa nedotkne ani autobusov 70 a 74, ktoré smerujú na Vlčie hrdlo. Tie budú zastavovať na štandardnej zastávke,“ dodal bratislavský dopravný podnik.

Od polnoci bude na 24 hodín uzavretá vetva z Bajkalskej ulice v smere na Prístavný most v smere na Petržalku a v smere na Trnavu. Obchádzkové trasy budú vedené po Gagarinovej a Prievozskej ulici, uviedla polícia.

Účastníkov cestnej premávky preto polícia žiada, aby pri prejazde týmito úsekmi zvýšili pozornosť a riadili sa dočasným dopravným značením.

Foto: ilustračné

Prečítajte si tiež

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM