Správy Samospráva

POZOR! Petržalka pre COVID-19 mení stránkové hodiny

Mestská časť pristupuje v nadväznosti na opatrenia ústredného krízového štábu k preventívnym opatreniam na miestnom úrade.

Ilustračný obrázok k článku POZOR! Petržalka pre COVID-19 mení stránkové hodiny
7
Galéria
Zdroj: Bratislava - Petržalka

Bežné stránkové dni budú až do odvolania zrušené v Petržalke sú zrušené. Samospráva takto reaguje na zhoršenú situáciu v súvislosti s pandémiou koronavírusu. Informovala hovorkyňa mestskej časti Mária Halašková.

Použite telefón

Občanom bude k dispozícii iba podateľňa, ktorá bude otvorená každý pracovný deň od 8.00 do 11.00 h a pokladňa, ktorá bude k dispozícii v pondelok, stredu a piatok v rovnakom čase. Úrad zároveň žiada obyvateľov, aby sa naň so svojimi požiadavkami obracali telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu, kontakty sú zverejnené na webovej stránke mestskej časti.

„V prípade potreby osobnej návštevy žiadame občanov, aby si vopred dohodli termín stretnutia na príslušnom oddelení miestneho úradu,“ zdôraznila Halašková.

Miestny úrad zároveň apeluje, aby obyvatelia pohybujúci sa v jeho priestoroch nezabúdali na nosenie ochranného rúška, dezinfekciu rúk a udržiavanie odstupov. Dezinfekčné prostriedky sú rozmiestnené pri vstupe do budovy aj na každom poschodí pri výťahoch.

Informácie o preventívnych opatreniach proti šíreniu nového koronavírusu bude mestská časť priebežne aktualizovať.

Zdroj: TASR

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie