Polícia monitorovala Obchodnú a Poštovú ulicu: 13 ľudí pilo alkohol na verejnosti

Policajti počas víkendu monitorovali Obchodnú a Poštovú ulicu, Námestie SNP, Kamenné námestie, ale aj Stavbársku ulicu a jej okolie. Takto to dopadlo.

Mestská polícia (MsP) v Bratislave realizovala počas uplynulého víkendu v uliciach hlavného mesta osobitné kontroly.

Víkendová práca polície

Policajti počas noci monitorovali Obchodnú a Poštovú ulicu, Námestie SNP i Kamenné námestie. Zaznamenali tri priestupky na úseku čistoty a poriadku a 13 osôb, ktoré pilo alkoholické nápoje na verejných priestranstvách v rozpore so všeobecne záväzným nariadením (VZN). Tri prevádzky podľa policajtov nedodržali stanovené záverečné hodiny. Informovala o tom hovorkyňa bratislavskej mestskej polície Tatiana Kurucová.

Mestskí policajti spolu s príslušníkmi stanice jazdeckej polície a kynológie v nedeľu (10. 2.) popoludní realizovali kontrolu na Stavbárskej ulici v Bratislave a jej okolí. Čistotu a verejný poriadok tu podľa polície nedodržiavali šiesti ľudia.

„Tesne pred kontrolou na Stavbárskej ulici policajti preverovali prijatý oznam na Ivanskej ceste, kde sa nachádzal občan Rumunska. Jeho zdravotný stav si vyžiadal za asistencie hliadky mestskej polície prevoz do jednej z bratislavských nemocníc,“ spresnila Kurucová.

Zdroj: TASR