Panorama City sa rozrastie o novú budovu

Strategickou výhodou administratívneho komplexu je výborná poloha, ktorá využíva dostupnosť mestskej a prímestskej hromadnej dopravy s priamym napojením na diaľnicu a celé mesto.

Ilustračný obrázok k článku Panorama City sa rozrastie o novú budovu
Zdroj: internet

Nová administratíva od developera J&T REAL ESTATE, a.s. vyrastie na križovatke Landererovej a Košickej ulice pri výjazde na Most Apollo. Budova dosiahne výšku 15 nadzemných podlaží, poskytne 22-tisíc metrov štvorcových administratívnej a obchodnej plochy s 380 parkovacími miestami.

Vysoko funkčné, flexibilné kancelárske priestory najvyššieho štandardu A budú spĺňať všetky medzinárodné kritériá a nájomcom ponúknu kompletné služby biznis centra.

Strategickou výhodou administratívneho komplexu Panorama Business III je výborná poloha, ktorá využíva dostupnosť mestskej a prímestskej hromadnej dopravy s priamym napojením na diaľnicu a celé mesto. V rámci projektu sa vybuduje tiež nová cyklotrasa, ktorá prepojí Košickú ulicu s rušnou nábrežnou cyklotrasou.

Objekt je pokračovaním dostavby rastúcej zóny Panorama City situovanej na nábreží Dunaja v blízkosti nákupného centra Eurovea. Práve táto kombinácia a tento priestor vytvárajú plnohodnotné polyfunkčné prostredie určené na celodenné využitie obyvateľmi, zamestnancami kancelárií ako aj návštevníkmi mesta v rozširujúcom sa bratislavskom centre.

V jednoduchosti je krása

Hlavný vstup bude spolu s obchodnou pasážou z Landererovej ulice. Dotvorí tak uličný priestor a bude pokračovať v logickej línii s novostavbou rezidenčných veží Panorama City. Architektonický výraz budovy je založený na jednoduchosti pôdorysného aj objemového tvaru a ponúkne zaujímavú formu stvárnenia fasády.

Administratívna časť je tvorená dvomi symetrickými, prelínajúcimi sa objektmi obdĺžnikového tvaru. Východná časť bude mať 8 a západná 11 poschodí administratívy.

Ukončenie výstavby administratívneho komplexu Panorama Business III je naplánované na prvý polrok roku 2018.

Čítajte aj: Rekonštrukčné práce na chátrajúcej budove na Bezručovej konečne začali

Zdroj: TASR