Kultúra

V Bratislave deti zažijú dobu kamennú. Čaká ich množstvo skvelých zážitkov

Počas výstavy je pripravený bohatý program. Deti budú oblečené v kostýmoch z doby kamennej, ktoré im pomôžu dostať sa do tej správnej nálady.

Ilustračný obrázok k článku V Bratislave deti zažijú dobu kamennú. Čaká ich množstvo skvelých zážitkov
Zdroj: VIVO

Návštevníci nákupného centra pri Kuchajde sa môžu tešiť od 29. februára do 22. marca na vzdelávaciu výstavu pre deti s názvom Doba kamenná.

Vzrušujúci program

Doba kamenná je výstava, ktorá bola navrhnutá špeciálne pre nákupné centrá. Na Slovensku bude po prvýkrát práve vo VIVO! Bratislava. Je určená pre rodiny s deťmi vo veku od štyroch do jedenástich rokov, ale aj pre materské a základné školy. Výstava sa bude rozprestierať na ploche 200 metrov štvorcových v novej pasáži. Vstup je zadarmo, stačí sa len dopredu zaregistrovať cez rezervačný formulár.

Každá prehliadka trvá 50 minút a môže ju absolvovať až 35 detí naraz.

Počas výstavy je pre deti pripravený bohatý vzdelávací a vzrušujúci program. Deti budú oblečené v kostýmoch z doby kamennej, ktoré im pomôžu dostať sa do tej správnej nálady.

„Zábavnou formou sa dozvedia viac o histórii ľudstva, o živote pradávnych lovcov, stretnú sa s mamutom a jaskynným človekom, navštívia pravekú jaskyňu a ešte oveľa viac. Na záver si každá skupina detí bude môcť urobiť pamätné fotografie s kamenným autom alebo pri foto-stene. K dispozícii bude aj kvíz, kde si deti budú môcť overiť, čo sa naučili,“ informovala Bratislava24.sk za Vivo! Bratislava Žofia Hrebíčková.

Zdroj: TASR

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie