Rôzne

Obchodný dom Dunaj sa nadstavovať nebude. KC Dunaj prejde čiastočnou rekonštrukciou

Aktuálne prebieha v KC Dunaj renovácia mobiliáru, no v budúcnosti sa môžeme tešiť na viacero noviniek.

Ilustračný obrázok k článku Obchodný dom Dunaj sa nadstavovať nebude. KC Dunaj prejde čiastočnou rekonštrukciou
12
Galéria

Kultúrne centrum Dunaj (KC Dunaj) sa stalo obľúbeným miestom najmä mladých ľudí, ktorí vyhľadávajú pestrú multikultúrnu ponuku. Okrem hudby a divadla si tu užijete aj zaujímavé kultúrne aktivity a spoločenské akcie rôznych spolkov a združení.

Rekonštrukcia je tu!

Priestory, najmä toalety a výťah, si ale už nejakú dobu pýtajú poriadnu renováciu. Ešte minulý rok mal majiteľ obchodného domu Dunaj v pláne rozsiahlu rekonštrukciu, po ktorej chcel v budovách vytvoriť byty, kancelárie a obchody. Jednu z nich plánoval investor aj nadstavovať o jedno podlažie.

Tento zámer bol dôvodom, prečo priestory KC Dunaj odvtedy neprešli výraznou rekonštrukciou. Podľa najnovších informácií investor pôvodný zámer realizovať nebude, a tak sa majiteľ obľúbeného priestoru konečne môže pustiť do úprav.

„V súčasnosti prebieha v KC Dunaj renovácia mobiliáru. V blízkej budúcnosti plánujeme v rámci priestoru aj rozsiahlejšie zmeny, no pôjde skôr o kozmetické úpravy, ktoré určite neohrozia chod KC Dunaj. Preto aj naďalej zostáva KC Dunaj otvorený návštevníkom bez obmedzení a zmien v otváracích hodinách,“ uviedol pre Bratislava24.sk majiteľ KC Dunaj Ivan Pätoprstý.

Pestrý program

Na čo všetko sa počas najbližšieho obdobia môžete v Kácečku tešiť? „V rámci programu sa návštevníci môžu tešiť na rôzne zaujímavé akcie, ktoré pripravujeme aj v spolupráci s našimi externými organizátormi a partnermi. Čo sa týka našich akcií, začiatkom roka 2019 sme odštartovali novú sériu hip-hopových akcií s názvom HustoPeče, ich dramaturgiu pripravujeme v spolupráci s hostiteľom akcie Vecom. Naďalej pokračujeme v úspešnej spolupráci s Rádio_FM, s ktorým v apríli chystáme v poradí už piatu Rádio_FM Night – v piatok 12. apríla v Kácečku okrem iných vystúpi aj skvelá česká kapela Tatabojs,“ dodal majiteľ KC Dunaj.

Viac informácií o pripravovaných akciách nájdete na Facebooku KC Dunaj alebo na webovej stránke www.kcdunaj.sk.

Kultúrne centrum Dunaj
12
Galéria

Ak chcete dostávať pravidelný prísun aktualít z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie