Správy Samospráva

Novým náčelníkom bratislavskej mestskej polície bude Miroslav Antala

Vzhľadom na súčasnú epidemiologickú situáciu sa vypočutie kandidátov konalo bez fyzickej účasti verejnosti so zabezpečením live streamu a možnosťou kladenia otázok cez aplikáciu.

Ilustračný obrázok k článku Novým náčelníkom bratislavskej mestskej polície bude Miroslav Antala
10
Galéria
Zdroj: TASR

Novým náčelníkom bratislavskej mestskej polície sa stal Miroslav Antala. V pondelok (14. 9.) uspel vo výberovom konaní spomedzi šiestich uchádzačov najlepšie. Informovala o tom hovorkyňa hlavného mesta Katarína Rajčanová.

„Na základe všetkých zhromaždených materiálov, vystúpení uchádzačov, hodnotenia a následného hlasovania komisia odporučila primátorovi navrhnúť mestskému zastupiteľstvu do funkcie náčelníka mestskej polície Miroslava Antala,“ uviedla.

Doplnila, že neverejné a následne aj verejné vypočutie uchádzačov na pozíciu sa uskutočnilo v Novej radnici na Primaciálnom námestí. Vzhľadom na súčasnú epidemiologickú situáciu sa vypočutie konalo bez fyzickej účasti verejnosti so zabezpečením live streamu a možnosťou kladenia otázok cez aplikáciu.

Kompletná zápisnica z uvedeného výberového konania, ako aj životopisy a rozvojové plány uchádzačov sú zverejnené na webovej stránke mesta.

Zdroj: TASR

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie