Naháňačka pri Bratislave: Spolujazdci vyhadzovali z auta veci, nasledoval NÁRAZ do stromu
Vodič vozidla s poľským poznávacím číslom na výzvy polície a znamenie na zastavenie nereagoval a uháňal ďalej.
![Ilustračný obrázok k článku Naháňačka pri Bratislave: Spolujazdci vyhadzovali z auta veci, nasledoval NÁRAZ do stromu](https://staticcdn.sk/images/photoarchive/sized/700/2022/10/05/auto-noc-policia.jpg)
V stredu (05.10.), pár minút po polnoci, zmiešaná hliadka zložená z príslušníka slovenskej a maďarskej polície spozorovala na území Maďarska v obci Rajka podozrivé motorové vozidlo zn. KIA. Informovala o tom polícia na sociálnej sieti.
Nezastavil
Vodič vozidla s poľským poznávacím číslom na výzvy polície a znamenie na zastavenie vozidla nereagoval a ďalej pokračoval v jazde. „Smeroval cez hraničný priechod až na územie Slovenska, pričom osoby vo vozidle počas jazdy vyhadzovali rôzne predmety. Ich jazda skončila v obci Čunovo, keď vodič nezvládol vedenie vozidla v dôsledku čoho narazil na Petržalskej ulici do stromu,“ opisujú udalosť muž zákona.
Migrant zo Sýrie
Z vozidla po náraze vybehli dve osoby, ktoré policajti ďalej prenasledovali. Jedného muža sa im podarilo zadržať. Následnou kontrolou zistili, že ide o osobu zo Sýrie. Po druhej osobe bolo vyhlásené pátranie.
„Zadržaná osoba bola odovzdaná mobilnej jednotke proti nelegálnej migrácii k ďalším procesným úkonom,“ doplnila polícia.
Plné autá migrantov
Policajti zadržali iba za jeden deň – pondelok (3. 10.) celkovo 81 nelegálnych migrantov vstupujúcich na územie Slovenska. Policajný zbor SR o tom informoval na sociálnej sieti.
„Išlo spolu o 15 prípadov,“ priblížili policajti.
Doplnili, že pri jednom zadržaní objavili osobné vozidlo, do ktorého sa zmestilo až 12 osôb.
Témy, ktoré hýbu Bratislavou
- V meste neďaleko Bratislavy bude BEZPLATNÁ MHD. Ako sa im to podarilo?
- Fanúšikovia sú nadšení: Legendárna kapela ohlásila turné, príde aj do Bratislavy!
- Zastávka Zochova: Na mieste tragédie, kde zomreli piati študenti, horia STOVKY sviečok
- TRANSFORMER na ceste: Pri Bratislave sa stala kuriózna nehoda, prevážil sa nákladiak