Krimi

Muž v Bratislave zaútočil KROMPÁČOM na auto: Svedkov DRÁMY teraz hľadá polícia

Polícia v Karlovej Vsi vyšetruje incident ako trestný čin nebezpečného vyhrážania.

Ilustračný obrázok k článku Muž v Bratislave zaútočil KROMPÁČOM na auto: Svedkov DRÁMY teraz hľadá polícia
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Bratislavský kraj

Polícia hľadá svedkov incidentu, ktorý sa stal 4. januára popoludní na Devínskej ceste v Bratislave. Muž mal vtedy 37-ročného spolujazdca vodičky auta ohrozovať krompáčom a posádke auta sa vyhrážal zabitím. TASR o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Silvia Šimková.

Pomôžte polícii

„Počas skutku sa okolo poškodeného vozidla presúvalo viacero motorových vozidiel, a preto touto cestou vyzývame vodičov, cyklistov aj chodcov, ktorí boli svedkami tejto udalosti alebo majú kamerový záznam a vedia poskytnúť bližšie informácie k priebehu, aby tak urobili,“ skonštatovala Šimková. Urobiť tak môžu na bezplatnom čísle polície 158, prípadne formou správy na profile polície na sociálnej sieti.

Nebezpečné vyhrážanie

Polícia v Karlovej Vsi vyšetruje incident ako trestný čin nebezpečného vyhrážania.

Začiatkom januára malo dôjsť v blízkosti rodinného domu na Devínskej ceste ku konfliktu medzi vodičkou auta a mužom, ktorý následne odišiel do dvora domu, odkiaľ sa vrátil s krompáčom.

Ohrozil ním 37-ročného spolujazdca a posádke aut sa začal vyhrážať zabitím. Muža polícia zadržala a eskortovala na policajné oddelenie.

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM