Rôzne Správy

Miesta v škôlkach pre MIMOZEMŠŤANOV: Starosta Ružinova reaguje na správu o nebezpečnom ASTEROIDE

Že má starosta Ružinova Martin Chren zmysel pre humor, to už Bratislavčania dávno vedia. Teraz začal, zdá sa, holdovať aj sci-fi.

Ilustračný obrázok k článku Miesta v škôlkach pre MIMOZEMŠŤANOV: Starosta Ružinova reaguje na správu o nebezpečnom ASTEROIDE
Zdroj: pixabay.com / CC0 1.0

Portál iMeteo priniesol včera (11. 4.) znepokojivú správu. NASA informovala o možnej kolízii asteroidu o veľkosti egyptskej pyramídy so Zemou. Šanca na zrážku je veľmi malá, ale existuje. Ku kolízii by mohlo dôjsť začiatkom mája. NASA predpokladá, že vesmírna skala má priemer okolo 128 metrov, čo je približne veľkosť egyptskej pyramídy v Gíze.

Novinka nenechala chladným ani starostu Ružinova, ktorý na ňu okamžite zareagoval na sociálnej sieti.

Krízový plán

Asi som už naozaj povolaním deformovaný, lebo keď som si pred chvíľou prečítal túto správu, napadli mi tieto veci – v nasledujúcom slede: Covid, vojna, potom asteroid – asi treba naozaj začať chystať aj krízový plán na útok mimozemšťanov,“ napísal vo svojom statuse.

V bode 2. ďalej píše: „Dúfam, že sa nič nestane, ale ak by stalo, riešením bude určite poverená samospráva, a to v rámci svojho existujúceho rozpočtu.“

Martin Chren je presvedčený, že vzhľadom na bod číslo dva, treba začať chystať ružinovských cestárov na nukleárnu zimu. „Značka: objednať extra soľ skôr, než sa vypredá, do parkov viac zeolitu,“ dodáva.

Škôlky pre mimozemšťanov

Na záver vyslovil presvedčenie, že „do 24 hodín od prvého mimozemského výsadku začnú chodiť maily od novinárov, zisťujúcich, či budú mimozemšťania nejako uprednostňovaní pri prijímaní do škôlok,“ uzatvára Chren.

Starosta Ružinova teda opäť pobavil obyvateľov mestskej časti. Je fajn nezabudnúť sa v týchto zlých časoch aj zasmiať.

Foto je ilustračné

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM