Krimi

Máte to natočené? Polícia žiada ľudí o VIDEÁ z protestu v Bratislave

Tisícky ľudí 17. novembra protestovali v Bratislave proti vláde premiéra Igora Matoviča (OĽANO) a opatreniam prijatým pre pandémiu nového koronavírusu. Polícia teraz zháňa videozáznamy.

Ilustračný obrázok k článku Máte to natočené? Polícia žiada ľudí o VIDEÁ z protestu v Bratislave
Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Polícia žiada verejnosť o poskytnutie videozáznamov z protestu, ktorý sa uskutočnil 17. novembra pred Úradom vlády SR v Bratislave. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Lucia Mihalíková.

Pomoc pri objasňovaní

„V prípade, ak sa občania nachádzali 17. novembra v čase od 13.30 hod. na hlavnej stanici Bratislava počas príchodu protestujúcich a následne od 15.00 hod. do 17.00 hod. na Námestí slobody číslo 1 v Bratislave počas prebiehajúceho protestu a nahrávali udalosti na mobil alebo kameru, žiadame, aby poskytli videozáznamy polícii,“ uviedla hovorkyňa.

Videá majú polícii pomôcť pri objasňovaní protiprávnych konaní.

Na USB, CD aj emailom

Záznamy môžu občania odovzdať na USB alebo CD osobne na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru. Poslať ich možno aj emailom na adresu krpzba@minv.sk, prostredníctvom stránok na úschovu videí alebo formou súkromnej správy Krajskému riaditeľstvu PZ v Bratislave na sociálnej sieti.

Tisícky ľudí 17. novembra protestovali v Bratislave proti vláde premiéra Igora Matoviča (OĽANO) a opatreniam prijatým pre pandémiu nového koronavírusu, a to napriek platnému núdzovému stavu a zákazu zhromažďovania sa.

Zábery z novembrového protestu v Bratislave si môžete pozrieť aj v priloženej fotogalérii!

Foto: ilustračné

Protesty proti vláde v Bratislave
24
Galéria
Zdroj: TASR/Pavol Zachar
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM