Kultúra

LETNÉ KINO: Nezmeškajte posledné premietania filmov pod nočnou oblohou

Leto sa pomaly chýli ku koncu a s ním aj program letných kín. Využite poslednú šancu vychutnať si filmový zážitok na čerstvom vzduchu.

Ilustračný obrázok k článku LETNÉ KINO: Nezmeškajte posledné premietania filmov pod nočnou oblohou
Zdroj: SNG

Zabudnite na multiplexy! V lete radšej stavte na letné kiná! Zoberte frajerky, frajerov, či priateľov a usaďte sa v zelenej tráve pod holým nebom.

Hneď na úvod si dovolíme niekoľko dôležitých rád. Ak sa chystáte na premietanie do amfiteátra, myslite na to, že lavičky sú tvrdé. Deka spraví sedenie pohodlnejším. Aj v lete bývajú noci chladné, takže si nezabudnite zobrať nejaký svetrík. Myslite tiež na komáre a majte vždy po ruke kvalitný repelent!

Príjemnú zábavu.

Letné kino na Kuchajde

V rámci Kultúrneho leta Nové Mesto pripravilo ďalší ročník projektu Letného kina v areáli prírodného kúpaliska Kuchajda. Premietania budú vždy v stredu a v sobotu po zotmení.

Program kina vzniká hlasovaním divákov na webe kina, kde si môžete vybrať z troch titulov, film z najväčším počtom hlasov sa bude premietať.

V stredu 28. augusta si pozrieme film Úsmevy smutných mužov.

stredy a soboty / 21:00 hod. / areál prírodného kúpaliska Kuchajda

Letné kino Rača

Letné kino privíta opäť aj amfiteáter v Rači. Každý piatok v júli a auguste si budú môcť nielen Račania vychutnať atmosféru letného kina zdarma. Premietať sa bude do 30. augusta 2019.

V piatok 30. augusta si vychutnáte animovaný film Ako si vycvičiť draka 3 (dabing).

piatky / o 21:00 hod. / amfiteáter v Rači – Knižkova dolina

Letné kino v Líščom údolí

Aj tento rok si pre vás Karlova Ves pripravila Filmové leto v Líščom údolí. Premietania sa budú konať každý piatok o 21:00 hod. Už tradične bude pre vás pripravené občerstvenie, deky a repelenty.

V piatok 30. augusta je pre vás pripravený film Bohemian Rhapsody.

piatky / 21:00 hod. / Líščie údolie

Letné kino T3 – kultúrny prostriedok

Premietanie v T3 – kultúrnom prostriedku budú počas leta každú stredu a štvrtok.

Vo štvrtok 29. augusta si pozrieme animovaný film Pieseň mora.

štvrtok / 21:00 hod. / T3 – kultúrny prostriedok

Letné kino pred DK Dúbravka

Od 19. júla 2019 si každý druhý piatok budete môcť pred Domom kultúry Dúbravka pozrieť filmy zo slovenskej a českej produkcie. Začiatky budú o 21:30 hod., k dispozícii bude sedenie a aj občerstvenie.

V piatok 30. augusta si budete môcť pozrieť film Únos.

každý druhý piatok / 21:30 hod. / pred DK Dúbravka

Wakelake

Od 18. júna 2019 je na Wakelake aj letné kino, každý utorok o 22:00 hod. Skvelé miesto na teplé letné dni a noci. Reštaurácia a bar ponúkajú chutné jedlá, denné menu, čapované pivo a Kofolu, miešané letné drinky s alkoholom aj bez neho. Príďte si užiť leto priamo pri vode a pohodlne sa rozložte na novej terase.

V piatok 30. augusta si pozriete film Prebudený – Štefánikove vlny 21. storočia.

utorky / 22:00 hod. / Wakelake, Zlaté piesky

Letné kino SNG – Berlinka

Letné kino SNG, v priestore Berlinka v Esterházyho paláci, v spolupráci s Film Europe Media Company ponúka žánrovo rôznorodé filmy od kvalitných európskych režisérov, mnohé s oceneniami či nomináciami z významných filmových festivalov. Do 28. augusta 2019, každú stredu vždy od 20:30 hod.

V stredu 28. augusta si pozriete film Posledné večery na Zemi.

stredy / 20:30 hod. / v priestore Berlinka v Esterházyho pa­láci

Amfiteáter Senec

Letné kino v Parku oddychu v Senci aj počas tohtoročných letných mesiacov ponúkne viaceré novinky, ako aj najúspešnejšie reprízové tituly. Čaká vás výborná kvalita filmov v 2D formáte, príjemná a nezabudnuteľná atmosféra sledovania filmov pod holým nebom.

Program na tento týždeň nájdete TU.

denne / 21:30 hod. / Park oddychu, Senec

Amfiteáter Pezinok

Pezinský amfiteáter bol prvý na Slovensku, ktorý mal možnosť premietať digitálne nosiče a je v nepretržitej letnej činnosti od začiatku 60. rokov. Aj v roku 2019 v mesiacoch jún, júl a august premieta každý deň a za každého počasia, ak sa nazbiera dostatočný počet divákov. Premietania začínajú o 21:15 hod.

Program na tento týždeň nájdete TU.

denne / 21:15 hod. / Amfiteáter Pezinok

zdroj: citylife.sk

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie