Klzisko pribudne aj na Námestí M. R. Štefánika. Otvoria ho v polovici decembra

K obľúbeným klziskám v centre Bratislavy pribudne ďalšie. Podobne ako minulý rok budeme môcť korčuľovať aj pri obchodnom centre Eurovea.

Aká by to bola zima bez korčuľovania! Bratislavčania aj návštevníci mesta budú mať od polovice decembra o jeden dočasný športový priestor naviac.

Neminiete ani cent

V polovici decembra by totiž mala k už otvoreným bratislavským klziskám pribudnúť ľadová plocha pri obchodnom centre Eurovea. Ak bude počasie priaznivé, klzisko otvoria 15. decembra.

Otváracie hodiny ľadovej plochy budú cez týždeň od 13:00 do 21:00 hod. a cez víkend od 10:00 do 21:00 hod.. Ako sa Bratislava24.sk podarilo zistiť, aj tento rok si budete môcť požičať korčule v blízkej predajni Decathlon počas ich otváracích hodín. A to úplne zadarmo. Pri vstupe na klzisko tiež nebudete musieť siahať po peňaženku. Bude bezplatný.

Ak sa vám korčuľovanie pri Eurovea zapáči, môžete si ho spolu s deťmi užiť naozaj do sýtosti. V prípade, že bude počasie priaznivé, zostane klzisko otvorené až do 3. marca 2019.

O klzisko menej

Ne jedno tradičné klzisko však musia korčuliari zabudnúť. Tento rok totiž nebude v prevádzke obľúbená ľadová plocha na Primaciálnom námestí. Bratislava24.sk o tom informovala hovorkyňa kancelárie primátora Hlavného mesta Bratislavy Zuzana Onufer.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk