Iné športy Šport

Klzisko pribudne aj na Námestí M. R. Štefánika. Otvoria ho v polovici decembra

K obľúbeným klziskám v centre Bratislavy pribudne ďalšie. Podobne ako minulý rok budeme môcť korčuľovať aj pri obchodnom centre Eurovea.

Ilustračný obrázok k článku Klzisko pribudne aj na Námestí M. R. Štefánika. Otvoria ho v polovici decembra
5
Galéria
Zdroj: TASR

Aká by to bola zima bez korčuľovania! Bratislavčania aj návštevníci mesta budú mať od polovice decembra o jeden dočasný športový priestor naviac.

Neminiete ani cent

V polovici decembra by totiž mala k už otvoreným bratislavským klziskám pribudnúť ľadová plocha pri obchodnom centre Eurovea. Ak bude počasie priaznivé, klzisko otvoria 15. decembra.

Otváracie hodiny ľadovej plochy budú cez týždeň od 13:00 do 21:00 hod. a cez víkend od 10:00 do 21:00 hod.. Ako sa Bratislava24.sk podarilo zistiť, aj tento rok si budete môcť požičať korčule v blízkej predajni Decathlon počas ich otváracích hodín. A to úplne zadarmo. Pri vstupe na klzisko tiež nebudete musieť siahať po peňaženku. Bude bezplatný.

Ak sa vám korčuľovanie pri Eurovea zapáči, môžete si ho spolu s deťmi užiť naozaj do sýtosti. V prípade, že bude počasie priaznivé, zostane klzisko otvorené až do 3. marca 2019.

O klzisko menej

Ne jedno tradičné klzisko však musia korčuliari zabudnúť. Tento rok totiž nebude v prevádzke obľúbená ľadová plocha na Primaciálnom námestí. Bratislava24.sk o tom informovala hovorkyňa kancelárie primátora Hlavného mesta Bratislavy Zuzana Onufer.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie