Kultúra

Kam v Bratislave zadarmo: Centrum rozžiari módna prehliadka tradičného čínskeho odevu

V centre mesta si užijete ázijskú kultúru, v Ružinove sa bude cvičiť joga a zberatelia starožitností si prídu na svoje na Miletičke.

Ilustračný obrázok k článku Kam v Bratislave zadarmo: Centrum rozžiari módna prehliadka tradičného čínskeho odevu
10
Galéria
Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Ázijský víkend

Súčasťou programu podujatia Ázijský víkend bude cvičenie jogy, hra na tradičný hudobný nástroj – sitar, ukážka tradičného indického tanca Bharatnatyam, ukážky bojového umenia Teakwondo, tradičné piesne a tanečná show z Vietnamu, ukážky bojového umenia a tradičných indonézskych tancov, vystúpenie a módna prehliadka tradičného čínskeho odevu – qipao aj hudobné vystúpenie String Quarter z Japonska.

piatok – sobota / Hlavné námestie / podrobný program nájdete TU

Shantiloka 2019

Ružinovský festival yogy a relaxačnej hudby Shantiloka 2019 sa uskutoční v priestoroch a v areali DK Cultus Ružinov a v parku A . Hlinku. Tento rok bude sprievodný Shantiloka jarmok, trh s ezoterickými a yogovými pomockami, suvenýrmi, oblečením, vyživovými doplnkami, rôznymi druhmi vegetarianskych a vegánskych lahôdok.

Už tradične sa na vás tešia silné mená lektorov yogy zo Slovenska i zahraničia, ktoré vám budeme postupne predstavovať. Nebudú chýbať hudobní hostia a prednášajúci z rôznych smerov zdravého a funkčného životného štýlu.

piatok – nedeľa / v areali DK Cultus Ružinov a v parku A . Hlinku

Maxišach

Získajte nový zážitok z šachu pri hre na šachovnici v dlažbe na Hviezdoslavovom námestí pri altánku.

piatok od 15:00 do 20:00 hod., sobota a nedeľa od 14:00 do 20:00 hod. / Hviezdoslavovo námestie

Burza starožitností na Miletičke

Ak patríte k ľuďom, ktorí cítia zvláštne vzrušenie pri pohľade na veci pokryté patinou času, iste vyhľadávate miesta, kde sa takéto „poklady“ nachádzajú. Na Miletičke sa od polovice júla pravidelne organizuje Burza starožitností. Ak si teda chcete skrášliť príbytok originálnym kúskom alebo obohatiť zbierky všetkých možných žánrov, určite sa príďte pozrieť a nakúpiť.

nedeľa / 10:00 hod. / Miletička

Kam v Bratislave zadarmo
10
Galéria
Zdroj: TASR

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie