Krimi

Jednoduchý fígeľ a luxusné hodinky boli FUČ! Pomôžte polícii dolapiť zlodeja

Muži zákona vyzvali ľudí, ktorí majú akékoľvek informácie k totožnosti muža na fotografii, aby ich oznámili na bezplatnom čísle 158, na policajnom oddelení alebo správou na sociálnej sieti.

Ilustračný obrázok k článku Jednoduchý fígeľ a luxusné hodinky boli FUČ! Pomôžte polícii dolapiť zlodeja
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Bratislavský kraj

Zlodeji neoddychujú ani cez víkend. Neznámy páchateľ mal v nedeľu (5. 3.) ukradnúť z predajne v obchodnom dome v Bratislave troje luxusných hodiniek za vyše 30 000 eur. Polícia žiada verejnosť o pomoc pri jeho stotožnení. TASR o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Silvia Šimková.

Utiekol aj s hodinkami

Neznámy muž vošiel do predajne hodiniek, kde si ako zákazník vypýtal od obsluhy na vyskúšanie tri kusy hodiniek rôznych značiek v celkovej hodnote 30 350 eur. Využil moment, keď bola obsluha otočená chrbtom a vyberala ďalší typ hodiniek z vitríny, vzal troje hodinky dané ku skúšaniu a utiekol z predajne bez zaplatenia,“ ozrejmila.

Popis páchateľa

Páchateľ je podľa polície vysoký asi 190 centimetrov. Má normálnu postavu, hnedé oči a bledú pleť s plešinou. Na ľavej ruke má tetovanie. Hovorí po anglicky. V čase krádeže mal oblečené modré rifle, tmavé tričko, tmavú vestu a obuté tmavé tenisky. Mal tiež dioptrické okuliare.

Polícia vyzvala ľudí, ktorí majú akékoľvek informácie k totožnosti muža na fotografii, aby ich oznámili na bezplatnom čísle 158, na policajnom oddelení alebo správou na sociálnej sieti.

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM