HROZNÉ! Manželský pár prechádzal cez koľajnice, žena zrážku s vlakom NEPREŽILA
Staršia žena prechádzala železničným priecestím v Ivanke pri Dunaji počas spustených závor pri spustenej signalizácií so svojim manželom.
![Ilustračný obrázok k článku HROZNÉ! Manželský pár prechádzal cez koľajnice, žena zrážku s vlakom NEPREŽILA](https://staticcdn.sk/images/photoarchive/sized/700/2022/10/27/vlak-tragedia-zeleznica-kolajnice-1-.jpg)
Policajti oddelenia Železničnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave aktuálne vykonávajú potrebné úkony v súvislosti so zrážkou rýchlika so ženou. Polícia o tom informuje na sociálnej sieti.
Prechádzali cez priecestie
„Podľa doterajších informácií prišlo dnes v čase okolo 07:00 h na riadne označenom železničnom priecestí so závorami a svetelnou signalizáciou k zrážke rýchlika so 76-ročnou ženou,“ popisuje udalosť polícia.
Žena prechádzala uvedeným železničným priecestím v Ivanke pri Dunaji počas spustených závor pri spustenej signalizácií so svojim manželom.
Ženu rýchlik zachytil, rušňovodič zrážke nedokázal zabrániť.
Po zrážke utrpela zranenia nezlučiteľné so životom.
„Doprava je na prvej traťovej koľaji obmedzená na 10km/h, druhá traťová koľaj je z dôvodu dokumentovania udalosti odstavená. Predmetná udalosť je v štádiu vyšetrovania,“ dodáva polícia.
Foto je ilustračné
Témy, ktoré hýbu Bratislavou
- VÝBUCH, vyrazené okná a ZADYMENÁ budova v Bratislave: Čo spôsobilo večernú DRÁMU?
- Bratislavské PARKOVISKÁ špatia vraky: V Petržalke ich odstránili za rok viac ako 100!
- Byty sú pre Slovákov dostupné čoraz menej: Zvyšuje sa záujem o PRENÁJOM
- Bratislavská mestská polícia bude používať ODEVNÉ kamery, výmena čaká ZBRANE aj uniformy