HLASUJTE: Tešíte sa viac na zápasy HC Bratislava v I. lige alebo Slovana v KHL?

Bratislavu reprezentujú dva hokejové kluby. Jeden odštartuje už šiesty ročník v KHL a druhý čaká premiérová sezóna v I. slovenskej lige. Na ktoré zápasy sa tešíte viac?

Zrejme len tí najzarytejší fanúšikovia dokážu o hokeji premýšľať ešte aj počas leta. Väčšina z nás si užíva slnečné dni či dovolenky a na náš najpopulárnejší šport ani nepomyslí. Pre hráčov a vedenie dvoch bratislavských klubov však voľné dni už dávno skončili.

Príprava v plnom prúde

HC Slovan Bratislava sa už v plnom nasadení pripravuje na svoju šiestu sezónu v KHL. Mužstvo už dokonca odohralo aj tri prípravné stretnutia a najbližšie sa predstaví v stredu 2. augusta pred domácim publikom proti českému Zlínu. Ostrý štart v druhej najväčšej hokejovej lige na svete čaká slovanistov 23. augusta v Petrohrade.

Druhý hokejový klub z hlavného mesta – HC Bratislava, ktorý pôsobí na hokejovej mape Slovenska len dva roky, sa postupne dostáva do povedomia športových fanúšikov i médií.

V novej sezóne bude premiérovo účinkovať v 1. slovenskej lige, teda druhej najvyššej súťaži u nás. O príprave a cieľoch HC Bratislava informoval redakciu Bratislava24.sk pred pár dňami spolumajiteľ klubu Andrej Roman. Úvodný zápas v 1. lige odohrajú hokejisti HC Bratislava 13. septembra proti HC Prešov 07.

Bratislavskí hokejoví fanúšikovia sa tak už o pár týždňov môžu tešiť na množstvo skvelých zápasov, či už na Zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu v Ružinove, alebo na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Máte už dosť KHL a radšej si pozriete bratislavských odchovancov na ružinovskom štadióne? Alebo je pre vás atmosféra na zápasoch Slovana taká elektrizujúca, že si radšej priplatíte a budete jej súčasťou? Hlasujte! Tešíte sa viac na zápasy HC Bratislava v I. slovenskej lige alebo HC Slovana Bratislava v KHL? Hlasovanie vyhodnotíme v pondelok 31. augusta.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk