KAW Krimi

Frajerina, za ktorú mohli mladíci draho zaplatiť! Rúško síce mali, ale...

Ak máte informácie, ktoré by mohli napomôcť k objasneniu tohto skutku, oznámte ich polícii.

Ilustračný obrázok k článku Frajerina, za ktorú mohli mladíci draho zaplatiť! Rúško síce mali, ale...
Zdroj: Railpage.net

Vysoké teploty, ktoré v týchto dňoch prežívame, zrejme niektorým ľuďom udierajú aj „na hlavu“. Dalo by sa to povedať o dvoch mladých mužoch, ktorí zrejme už nevedia, ako si skrátiť voľné dni a tak vymýšľajú „zábavky“, ktoré ich pokojne môžu stáť aj zdravie alebo život.

Nezodpovedná frajerina

Aktuálne sa o mladíkov na fotografii zaujímajú aj bratislavskí policajti. Informovali o tom na sociálnej sieti.

„Ide o priestupok, ku ktorému došlo dňa 30.07.2020 v úseku jazdy vlaku medzi žst. Bratislava – Nové Mesto a žst. Bratislava ÚNS, kde sa dvaja doposiaľ neznámi mladíci viezli na zadných nárazníkoch osobného vlaku,“ popisuje udalosť polícia, ktorá zároveň vyzýva, aby verejnosť pomohla stotožniť osoby na fotografii.

V danom úseku je rýchlosť vlaku 60 km/hod. V ďalšom úseku trate dokonca 80 km/hod.

„Ak máte informácie, ktoré by mohli napomôcť k objasneniu tohto skutku, oznámte nám ich na bezplatné číslo polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo formou súkromnej správy na Polícia SR – Bratislavský kraj,“ žiada polícia.

Za takýto priestupok hrozí páchateľom pokuta vo výške od 100 do 1000 eur. Polícia však v prvom rade pripomína, že „ide o mimoriadne nezodpovedné a nebezpečné konanie, ktoré môže nie len ohroziť vaše zdravie, ale v niektorých prípadoch môže mať až tragické následky.“

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM