KAW Krimi

Útok nožom v centre Bratislavy: Muž po čine nastúpil na autobus, akoby sa nič nestalo!

Najprv vyčíňal v podniku, potom sa oháňal nožom. Po čine chcel ujsť autobusom MHD.

Ilustračný obrázok k článku Útok nožom v centre Bratislavy: Muž po čine nastúpil na autobus, akoby sa nič nestalo!
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Bratislavský kraj

K potýčke dvoch mužov došlo včera okolo polnoci v centre Bratislavy, na Suchom mýte. Informuje o tom polícia na sociálnej sieti.

Porezal človeka a ušiel

Neznámy muž najskôr v podniku napadol iného muža a potom ho pred podnikom porezal nožom na dlani. Akoby sa nič nestalo, nastúpil potom do autobusu MHD v smere do Petržalky. Polícia, našťastie, zakročila rýchlo a autobus zastavila.

„Policajné hliadky sa ihneď vydali po trase autobusu, ktorý spozorovali a pokynom zastavili na Panónskej ulici. Medzi cestujúcimi vypátrali muža, ktorého popis zodpovedal s informáciami, ktoré policajtom poskytol poškodený muž. Policajti požiadali dopravný dispečing o náhradné vozidlo pre cestujúcich, ktorí museli priestory autobusu opustiť,“ popisuje akciu polícia.

Po tom, čo policajti autobus prehľadali, našli u podozrivého muža skladací nôž. „Na základe zistených skutočností na mieste policajti podozrivého muža stotožnili a v súlade so zákonom obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie,“ doplnila polícia.

Na základe zabezpečených dôkazov bol 40-ročný Bratislavčan obvinený z prečinu výtržníctva, za ktorý mu v prípade preukázania viny hrozí trest odňatia slobody na 6 mesiacov až na tri roky. Obvineného odviedli do cely policajného zaistenia.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM