KAW Kultúra

FOTO: Úžasné zábery! Takto vyzerá Petržalka z vtáčej perspektívy

Zábery "z neba" si môžete pozrieť na výstave v kultúrnych zariadeniach Petržalky.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Úžasné zábery! Takto vyzerá Petržalka z vtáčej perspektívy
8
Galéria

V Petržalke si v lete môžete pozrieť skvelú výstavu fotografií, ktoré sa len tak nevidia. Navyše sa môžete tiež zapojiť a poslať svoj záber „z neba.“

Petržalka z neba

Fascinujúca výstava leteckých záberov „Petržalka z neba“ je súčasťou podujatia Letné dni Petržalky 2020. Môžete si ju pozrieť do 31.8.2020 v Dome kultúry Lúky, Dome kultúry Zrkadlový háj a CC Centre.

„Výstava je zároveň aj výzvou. Do piatku 28.8.2020 môžu Petržalčania posielať svoje vlastné fotografie na adresu petrzalkazokna@kzp.sk a najlepšie z týchto záberov budú od septembra vystavené vo všetkých troch kultúrnych zariadeniach,“ uvádzajú Kultúrne zariadenia Petržalky na svojom webe.

Snímkovanie vykonávala spoločnosť CBS, spol. s.r.o. prostredníctvom malej flotily lietadiel slovenskej výroby. "Na týchto známych lietadlách, špeciálne upravených pre fotografovanie a filmovanie, sa môžete preletieť aj vy. Či už osobne v lietadle alebo prostredníctvom leteckých fotografií a filmov, určite si to užite a pozrite sa Slovensko jedinečným pohľadom,“ pozýva na výstavu konateľ CBS, spol. s.r.o.Milan Paprčka.

Petržalka z neba
8
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM