Anton Hrachovský Správy

Dôležitá informácia pre motoristov: Bratislavu čakajú dopravné obmedzenia

Motoristi by mali zbystriť pozornosť. V hlavnom meste ich čaká obmedzenie, ktoré potrvá niekoľko dní. Pozrite sa na obchádzkové trasy.

Ilustračný obrázok k článku Dôležitá informácia pre motoristov: Bratislavu čakajú dopravné obmedzenia
Zdroj: TASR

V nedeľu 16. februára večer uzavrú výjazdovú vetvu z Bajkalskej ulice na Prístavný most. Uzávera bude trvať od 20:00 až do 24. februára do 4:00. Pôvodne mali nájazd uzavrieť už od sobotňajšieho (15. 2.) predpoludnia, napokon došlo k termínovému posunu.

„V uvedenom úseku sa bude realizovať rekonštrukcia pre potreby výstavby diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Lucia Mihalíková.

  • Obchádzková trasa pre vodičov smerujúcich od Slovnaftu na diaľnicu D1 v smere Brno/Viedeň bude viesť po Gagarinovej ulici.
  • Obchádzková trasa pre vodičov idúcich z Bajkalskej ulice na D1 smer Brno/Viedeň bude prenosným dopravným značením vedená po Gagarinovej ulici, prípadne cez Prievozskú ulicu na most Apollo a Einsteinovu.
  • Vodičov idúcich z centra mesta na Bajkalskú ulicu a diaľnicu D1 smer Brno/Viedeň nasmeruje prenosné dopravné značenie na obchádzkovú trasu po Gagarinovej ulici a následne na diaľnicu.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie