KAW Správy Samospráva

Bratislavské kúpaliská budú otvorené dlhšie. Stihnete si zaplávať aj po práci

Predĺžiť prevádzkové hodiny kúpalísk sa Správa telovýchovných a rekreačných zariadení rozhodla vzhľadom na predpoveď počasia a prognózu veľkých horúčav počas ďalších dní.

Ilustračný obrázok k článku Bratislavské kúpaliská budú otvorené dlhšie. Stihnete si zaplávať aj po práci
6
Galéria
Zdroj: TASR/Jakub Kotian

Bratislavské mestské kúpaliská sú po novom otvorené do 20:00 hod. Platí to pre Delfín, Tehelné pole a Rosničku, ale aj pre kúpalisko v Lamači, Rači a Krasňanoch.

Vstupné je rovnaké ako minulú sezónu. Bratislavčania si opäť môžu kúpiť aj sezónnu permanentku.

Jednorazové vstupné pre dospelého je 3,50 eur, permanentka na 10 dní stojí 29 eur a permanentka na vstup po 17.00 hod. 19 eur.

Sezónna permanentka

"V ponuke je aj sezónna permanentka na letné kúpaliská, pričom do konca júna 2022 ma platiť zároveň akcia na sezónnu permanentku. Na Medzinárodný deň detí chceme spustiť akciu na sezónnu permanentku za zvýhodnenú cenu iba 89 eur + 1 euro za každé dieťa od 3 do 18 rokov (max. počet detí je 5). Permanentka je ideálnou kúpou pre rodičov s deťmi alebo pre pravidelných návštevníkov kúpaliska. Sezónna permanentka platí na neobmedzený počet vstupov počas celého leta na všetkých 7 kúpalísk (Zlaté Piesky, Rosnička, Delfín, Tehelné Pole, Lamač, Krasňany, Rača),“ informoval riaditeľ Správy telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta SR Bratislavy Ladislav Križan.

Nestojte pred pokladňou

Ak nechcete v horúčave stáť v zástupe pred pokladňou, môžete si lístok na kúpalisko kúpiť aj online TU. Pre tých, ktorí si lístky zakúpia online, je na väčších kúpaliskách zriadený samostatný vstup a na menších kúpaliskách je možnosť prednostného vstupu.

Lístky zakúpené online nie sú viazané na deň ani na konkrétne miesto – je možné ich použiť počas celej aktuálnej letnej sezóny a na všetkých 7 kúpaliskách vo vlastníctve mesta a v správe STARZ.

Témy, ktoré hýbu Bratislavou

Kúpalisko Delfín
11
Galéria
Zdroj: TASR
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM